[Event] Wspomnienia Lenarunerka (8.05 - 29.05.2019)

  • Wspomnienia Lenarunerka: czy podoba Ci się event? 18

    1. Tak (7) 39%
    2. Nie (9) 50%
    3. Nie mam zdania (2) 11%
    4. Nie wezmę udziału (0) 0%

    slider_may2019_event1.jpg


    Zapraszamy do dyskusji oraz dzielenia się Waszymi opiniami i sugestiami na temat eventów oraz promocji.

    Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Wspomnienia Lenarunerka

    :slove:

    cc.png

  • Tak :) Mój rekord to 8000 części.


    Tak po cichu liczę na event, który mechaniką będzie taki jak Questy na Pandora Ulti Set.

    Trzeba zagadać z Shugoskiem :) wykonać misję :) dostać nową :) itd :) wraz z postępami zadań coraz to lepsze nagrody oraz odblokowanie Questów na walutę eventową (wizerunki kostiumów, broni, nie wiem - te potki przemiany może) :) event trwałby przynajmniej (?) 2 miesiące (przez mechanikę wykonywania / uczestnictwa) :)


    Trochę spory kontent eventowy, więc i sporo pracy, ale tak w przyszłości ... oj boję się o siebie :love:

  • I jak zawsze, event tylko w Lakrum, gdzie mobów praktycznie nie ma gdyż każdy farmi. A beluslan i gelkmaros moby 80lvl ma, a i tak by tam eventu nie odpalili, co dla mnie jest śmieszne.

  • slider_may2019_event1.jpg


    Zapraszamy do dyskusji oraz dzielenia się Waszymi opiniami i sugestiami na temat eventów oraz promocji.

    Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Wspomnienia Lenarunerkp

    Połączyliście serwery daliście drop i nie ma wolnego moba do eventu i to samo drop zwiększony a kulek plastyczności by teraz zdobyć to jakiś cud same litery lecą i tylko te same A.O.E.B pozostałe pewnie w item shopie bo z mobów nie lecą

  • Przeczytaj jeszcze raz ten fragment: "(...) litery N,V,Y lecą rzadko."

    I kulki lecą fajnie - w godzinę na jedną i pół legendarnej broni zarobiłem - tych kul.


    ___

    No drop to nie miejsce w tym temacie :( ale nie zgodzę się, że nic nie leci, bo to nieprawda :(

  • Robertowi wszystko fajnie leci, q mu zalicza okaz chodzącego farta.

    Ja farmię kebe i kupuję te klucze. Za talarki kupuję amulety +100% drop i farmię wtedy, kiedy w końcu wszyscy sobie nawzajem odpuszczą wieczne pvp.

    Mam 72 lv Gold Pack Rewards - woreczków nie przerzucam, bo brak mi nerwów na maszyny - skrypt na podpięcie się pod Agencję jest zabroniony, ale samo kupno jest fair play - tyle, że maszynka kupi w 0,0001s.

    Więc skąd kamyki? A wolę sobie kupić :( mainem i mieć święty spokój.


    Co do Q Flyman : ja i zalogowani przyjaciele - sprawdzamy możliwości. Z GoK'iem rozkmina: 1x solo cross - fail. 2x solo normal - fail. 3x duo cross - succeded :) Z Narą rozkmina też - ale trudno za późno, ale też byśmy zaliczyli :) Dredów wgl nie zaliczało - to fakt akurat był.


    W sumie nie wiem, czy moją sytuację w grze było warto opisać i podawać tu na Forum - ale tak sobie pomyślałem i - co mi tam :)

  • Dziś 25 min moba szukałem by qesta skończyć bo 1 brakowało,tylu graczy jest i ciężko o moby do qestów i do farmienia bo jak znajdziesz miejsce to zaraz 3 innych graczy wybija moby wiec keberium to jedyna opcja co można zarobić i ja nie gram po kilka h dziennie bo już nie widzę sensu siedzenia ubierania postaci i potem all stracisz bo gra taka jest niestety nie ma kontynuacji setu.Aion to nie to samo co kiedyś w przeszłości był sens robić set ,strać się dlatego że nowy pacz dawał szanse na przerobienie setu starego na nowy a teraz się all traci i dlatego ludzie odeszli i będą odchodzić.

  • Z tego co słyszałem to chyba jak uda ci się zrobić ultimate na +15 to w patchu 7.0 wymienisz to na nowy best itemek ale +0 z czym, że wbić coś na +15 na ultimate to potrzebujesz dużo szczęścia i jeszcze więcej ultimate enchantów :) W 5.0 też niby tak było ale tam już jakieś +20+30+35 a i tak śmieci dostawałeś. Fakt to nie jest już ten Aion ale co zrobisz? na rynku gier mało grywalnych tytułów to wracasz do tego Jajona :/ wyjdzie jakaś petarda to zostanie jeden server ale kto wie może w patchu 8.0-10.0 wróci stary błysk Aiona a może to już będzie Aion 2.0 :)

  • Z tego co słyszałem to chyba jak uda ci się zrobić ultimate na +15 to w patchu 7.0 wymienisz to na nowy best itemek

    True. Ciężko ... - raczej tak samo, jak piórko z +9 na +10, bransoletka ... , może stygmat ... albo Estima w 5.8.

    Jakby wszystko się udało zrobić w 2-3 miesiące, to nie byłoby gry. Niektórzy w 5.8 nic nie robili, tylko:

    -robili duo biblioteki

    -robili goki do supli

    -sprzedawali supple

    -set i w ogóle gear kupowali z broka, oprócz wilków, ale monetki były na broku to wsm też kupowali. PVP gear był dostępny łatwo na +15 na broku, a potem była mała przepaść. Jednak +25 można było przesłać 1 raz. Ci, którzy mieli drugi egzemplarz mogli zarobić dużo kinah.

    Model gry graczy to było coś w stylu "w jeden dzień zarobię na coś".


    Teraz gierka wymaga pracy na postaci. Wszystko, co robisz na postaci przekłada się na to, co możesz zdobyć. I to się nie podoba, bo Aion już nie daje gear'u w sposób opisany powyżej. Każdy brak czegoś w tygodniu stopuje rozwój, a każde zrobienie czegoś nagradza - może nie tak widocznie, jak w 5.8 ale dostajesz. Przez to jest ciągłość na postaci.

  • Jakby wszystko się udało zrobić w 2-3 miesiące, to nie byłoby gry

    Wolny progres jest spoko. Jeśli dotyczy każdego, a różnica w gearze nie jest aż taka duża.

    Na ten moment praktycznie nie ma różnicy czy ktoś ma ult pvp +0 czy nie- dla graczy z gearem +15 to i tak będą easy kille.

    Tak samo w pve, gracze z dobrym gearem (Z jakimiś 17k ataku czy coś) mogą spokojnie robić Maka w 5-6, podczas gdy niektórzy ludzie failują makarne w 12 osób xd

  • Zdajemy sobie sprawę że gra jest bardziej p2w niz w 5.8.


    Tylko nie dajcie się zwieść strimerą na garnuszku GF, który w cudowny sposób robią eq między strimami. A na strime jakoś im ciężko idzie, ba gorzej niz nam. 😋