Posts by Flyman

Ranking punktów chwały zostanie zresetowany wraz z aktualizacją.

I myślicie że to jest robione dla graczy :) ?

PS. widzę że dalej łudzicie się że coś z tego będzie, Jeszcze @Adartaera to rozumiem myśli że nałapie na twitch jeleni napalonych na 7.* w sumie nic się nie różni od gf (a może subik wpadnie ;p ):). Dla myślących polecam rzucić tą grę iść na spacer na popatrzeć dziewczyny (albo chłopaków) <3 może zagadać, kto wie :) Naprawdę szkoda tracić nerwy na walletworriorów.

p2w jest w większości gier mmorpg. Trzeba się już z tym pogodzić.

P2w w Aionie był i będzie, chociaż wcale nie musi być żeby mieć dobry set.

Brawo z takim myśleniem wydawca z wami zrobi wszystko, a wy dalej będziecie się cieszyć .....

Skoro używasz wersji anglojęzycznej (podobnie jak większość Polaków), to czemu ma być to "smutne"?

Po tym bzdecie już wiem że nie ma co z Tobą dyskutować. Powiem że 70 % graczy PL gra po Polsku i to Tyczy się pewnie Hiszpanów i Włochów. Będzie zabawie patrzeć na statystyki serwerów po 7.0 hehe już widzę te promocje w is ;p Ciekawe co będzie w grze shugo :)

Co nie wejdę na forum i nie przeczytam to ciągle tylko piszesz o tym p2w p2w. To jak mają niby zarabiać skoro masz model f2p a nie subskrypcji?

Jak to nie ma subskrypcji ?? A GP to co?? w 4.* to wystarczało + skiny, tak wiem jest mnie graczy ciekawe dlaczego. Po ostatnich decyzjach na pewno będzie więcej :)

Odnośnie logiki tego nie można utrzymać gry f2p bez p2w powiedz to GGG i ich PoE, kurde ale jak to .... oni jeszcze piszą to grę (developer) i im starcza dziwne (a nie tylko wydają i serwują nam lagujace serwery) ..... Widzę nasłuchałeś się Goebbelsa znaczy Vashiro.

Już widzę jak kończysz grę i zostawiasz tak po prostu Aion:D

Nie traktuj tego personalnie, tylko po prostu zastanawiam się, skoro tak To przeszkadza, takie to złe to nie lepiej zostawić i nie grać?

Tak już zostawiłem, nie loguje się na grę od tej skandalicznej decyzji. Mogę Ci podać nick postaci to będzie obserwował może mnie w końcu wyprzedzisz :)

Dla mnie p2w to Itemy w IS, których nie mogę dostać normalnie w grze. A coś co mogę kupić w IS a dostać w grze tylko poświęcając więcej czasu nie jest p2w.

Pierwszy przykład z brzegu poty 20% hp, możesz dostać w grze ? Po drugie może i bym się zgodził jak limit kupna w is były by takie same jak ilości jakie mogę wyfarmić czyli np. kontrakt x5 tygodniowo z farmy i tyle można kupić w is a nie tysiące. Dajmy tu na przykład Masteriusa średnio wychodzi że trzeba otworzyć 9,474 kontraktów oki podzielmy to prze 5 tygodniowo za ile lat będziesz mieć tą formę jaką chcesz :D? a Kaisinela :D:D no fakt to nie jest p2w. W cudownym pachu 7.2 dostaniecie kolekcje. Szał musicie nazbierać tylko wszystkie fioletowe i Kaisinela, taaaaa powodzenia . Wejścia na instancje nie są p2w bo są dostępne za lune :)? Losowanie itemów też nie jest p2w bo mamy 50 lun za darmo miesięcznie.

Jeśli chodzi o mnie to mi PL wersja bardzo się nie spodobała i używałem zawsze ENG, łatwiej się dogadać ze wszystkimi jeśli chodzi o wymianę informacji czy doświadczeń z gry. Smutne że obcinają te języki ale nic na to nie poradzimy.

To własnie wersja PL trzymała mnie przy grze w zasadzie moja dziewczynę bo razem skończyliśmy, Grałem w Aiona po Polsku z Polakami na Polskim serwerze i nie musiałem się ścigać z kebabaki nabitymi euro. Takie rozumowanie bardzo szybko odwróci się przeciw wam, z śmiechem przeczytam nowy temat "Pełny serwery pełno akcji" .

GF zawsze będzie GFem, będzie was doił ile wlezie, kłamał i obiecywał a na koniec bedzie się z was wyśmiewał przykład HT i ostanie DT, jak jest zabawie że 9 miesięcy nie umiemy zrobić HT przez co gracze odchodzą i musimy ucinać języki....

Na koniec życzę dużo miłych emocji w grze jak będziecie farmieni na mapie przez p2w, pewnie w końcu zrobicie takie eq ze ich zaoracie :) no chyba że wyjdzie następny patch i zabawa zacznie się od nowa. Całe szczęście ze wersja PL już nie będzie hamować rozwoju gry, patche będą szybciej. :)

PS. To nic że gra dalej jest najpierw tłumaczona z kr na język hitlera a potem na EN i FR równolegle. Wiec proces został taki sam i taki sam będzie czas oczekiwania ale 2 pajacy będzie ludziom wciskać kit i cześć to łyknie jak widać.

Celes Zdaje sobie z tego sprawę, i w zasadzie po 6 latach nie mam nic złego do powiedzenia na Twój temat, no może oprócz doboru ekipy moderacyjnej (szczególnie jednej balbinki) bo można było fajnie rozkręcić to Forum :). Szkoda że to koniec.

PS. tak z ciekawość czujesz ulgę że nie będziesz się zinami (ze mną ) dalej użerać czy może jednak trochę przykro.

PS2. Wiesz duża część graczy Aiona nie zna Angielskiego gra po Polsku czyta Forum po Polsku.... Czy po tylu latach naprawdę nie zasługują żeby sie dowiedzieć że to jest już koniec dla nich, Filmik nie ma Polskich napisów nie ma newsa o końcu wsparcia.

A może nie tylko wersji PL. Aion nastawia się na graczy p2w w 7.0 albo 7.2 będzie połączenie serwów Silisa z stormwingiem p2w + p2w. Czas normalnych graczy w Aionie się skoczył czas poszukać normalnej gry. Dal mnie dziś przygoda z Aionem się kończy nie chcą Polaków to nie. Zresztą pisałem o tym już w kwietniu

Myślę ze ta fuzja była spowodowana tym że barus mało zarabiał, wiec jakiś idiota wpadł na pomysł optymalizacji kosztów. Współczuje ludziom na laptopach jak ja mam 3 fpsy to oni ?????

PS. Elki będą mały xy za pól roku.

PS2. Celes czy kolejna optymalizacja kosztów będzie zakończanie wspierania Polskiego języka ??

szkoda że wtedy Celes nie mała odwagi napisać nam prawdy, nie marnował bym czasu na tą "gre". A P2W będzie dojone przez niesamowity content 7.0 :) aż miło. Po czym powoli będzie wygaszany Aion p2w GF edition.

Ciekawa też jest sprawa zostawienia wersji francuskiej gry a serwer fr wcale nie ma większej populacji niż barus. No ale co się spodziewać po podłym narodzie niemieckim zawsze będzie Polakiem buty wycierał. Na koniec rada dla wszystkich uciekajcie z tego gnijącego truchła puki zostało jeszcze trochę miłych wspomnień. Życzę Galeas i Jojo żeby za rok księgowy GF potraktował ich Jak naszą wersje, w końcu w niemieckim odpowiedniku pup będą tworzyć zintegrowana społeczność.

Wiec w pvp nie masz czego szukać a bez legionu i z pve będzie ciężko... Do tego przemianka współczuje Ci gry na białej/zielonej ...

Jak masz kilkadziesiąt tysięcy złotych do wydania to pewnie że coś osiągniesz, jak nie to będziesz mięsem armatnim dla graczy p2w. Gra jest obecnie najbardziej p2w w historii do tego dochodzi połączanie serwerów , co spowodowało najazd tureckich wallet warriorów. Podsumowując jak chcesz być nękany i wyśmiewany na mapie to polecam Aiona. Co do PVE to wcale nie jest lepiej teraz bez 3 red itemów nie biorą nawet na wieże :)

ps. "Aion którego zawsze chcieliście"    

Masz włączone w ustawianiach gry oszczędzanie energii . Wyłącz je i problem zniknie :) Chyba że jesteś Asmokiem to nie wyłączaj ;p

No powiem wam że z Aionem chyba naprawdę słabo jak patrze na ten piękny monitor i okno naprawione taśma. Wy na pewno macie siedzibę w rajchu ?

PS. Widze że Hate wylał się dobry na ten film. Celes możesz im delikatnie zasugerować że to nie wina filmu tylko tego co odpi... siują k..u....ra z tą grą.

Jeszcze trochę a HT stanie się memem,pół roku zabawy z tym i jak dalej były błędy z zaliczaniem questów tak dalej są XD

Powiedz widzałeś żeby gf coś kiedyś dobrze zrobił ..... No poza uśmiercaniem gier pazernością i rewelacyjnie działającym is.

PS. Powiedzcie bo wchodzę tylko na siege czy no prawda że w HQ znerfili nagrody ;p ?