Posts by Beritre

    Pewnie nikt się do niczego nie przyzna ale tak szansa na ulepszenie została znerfiona zwłaszcza od +11-15 wydaje mi się, że to teraz w okolicy 30-35% oczywiście by podać dokładne dane niezbędne są odpowiednie obliczenia jednak by je przeprowadzić potrzebna jest masa kamieni więc możemy tylko przypuszczać na podstawie tego co zaobserwowaliśmy.


    ps. jakiś tydzień temu znajomy z legionu postanowił ulepszyć swoje legendarne eq z +14 na +15 używając przy tym 11x ultimate stone szansa, że się powiedzie wynosi ponad 50% i uwaga niestety nie ulepszył nic porównać to można to rzutu monetą (weźcie teraz sobie monetę i rzućcie ją 11 razy u mnie było 7 razy reszka i 4x orzeł - rzucałem wiele razy i nigdy nie wypadło mi 11x reszka lub 11x orzeł)

    Matematyka działa jednak na zasadzie, że dopuszcza iż całe życie podrzucając monetę wypadnie ci tylko reszka bo za każdym razem jest to prawdopodobieństwo a nie pewność, stąd też gameforge używa tego argumentu jak i masa korporacji hazardowych.

    Od jakoś 3-4 dni strasznie zaczął mi skakać Ping w godzinach popołudniowych i dopiero w okolicy po siege zaczyna się stabilizować, z ciekawości sprawdziłem w innych grach mój net i o dziwo wszystko okey miał ktoś coś podobnie? i udało mu się to rozwiązać?

    Dokładnie Psycho trafiłem przy 1 punkcie, jeden znajomy planował kupić legend forme max do 3000 aion coinów gdy tylko cena spadła do owej ceny i kliknął licytuj pokazało, że już "wyprzedany" zaktualizował i znowu mógł kupić gdy kliknął znowu "wyprzedany" tak więc celem było fałszywa nadzieja graczy + może 3 legendarne przemiany <--- szczerze to wygląda na nielegalne ale nie oszukujmy się kwestia aktualizacji, odświeżania i spora część graczy ma teraz sporo niewykorzystanych aion coinów a oni $ :D

    1500? chyba 15000 z upustem do 12000, 300zł (80 euro) za legendarną przemianę?

    Jeśli jednak rzeczywiście sprzedali by tak tanio mogłoby to oznaczać jedno z poniższych:


    1 - dadzą 5-10 umów a te znikną w moment ala 5 sec (dla wielorybów to wręcz darmo)

    2 - w patchu 7.0 zaplanowano jakiś event gdzie każdy będzie miał możliwość zdobycia legendarnej przemiany <-- im w końcu również nie jest na rękę, że non stop ubywa nam graczy

    Eh szkoda, w styczniu lepiej zbalansowali klasy oj wydaje mi się, że czas zagrać czymś innym bo znowu czekać nie wiadomo ile albo już całkiem odpuszczę sobie ale wcześniej pewnie przetestuję nową klasę chociaż gdy oglądam na youtube jak ten cały laser boy walczy spamując może z 6-7 umiejętności non stop i jeszcze to takie, że tak powiem nudne --> monotonne brak tej dynamiki no nic wyjdzie w praniu :)

    Mam jedno pytanie odnośnie tej nowej klasy, bo tak sobie właśnie teraz przeglądam aionbook-a i czytam jego umiejętności a tam 2.3k fizycznego ataku co 0,5 sec przez 5sec dalej zaraz jakieś 8.8k z 1.1 sec ładowania a widzicie ja planuje grać templariuszem a tam jak patrze moje skile wyglądają tak 670 ataku fizycznego, 1.2k ataku fizycznego... to tak serio będzie wyglądało czy powstaje jakiś nowy przelicznik od ataku bronią czy jak? :O czy dalej tylko burst burst i jeszcze raz burst? (crit, atak, precka)

    Oj tak pamiętam nijaki (Sywo z youtube) cool cool cool!! One gear pvp! <-- swoją drogą te non stop tworzenie nowych sprzętów gdzie jedyne co robią to zwiększają statystyki ale również zwiększają statystyki mobów i bosów w rezultacie cały czas jesteśmy w bm-ach tylko otoczenie się zmienia i nigdy nie zrobisz setu do końca bo zaraz nowy i nowy jak by na siłę cię chcieli trzymać w grze xD to już lepszym wyjściem było dokładać rzeczy jak piórko czy bransoletka potem aureora i nowe sety dla konkretnej statystyki np: blok, m.ress itp;


    (tak wiem, że można T1 upgrade do T2 ale poco?)

    Nie oszukujmy się w Aion-ie praktycznie nie ma żadnych nowych graczy tylko nowe alty/mainy starych wyjadaczy + boty (skoro już poruszyłem temat rosnącej ilości botów czy to aby na pewno przypadek, że nagle na broku są itemki ultimate +15 z craftu? ale co ja tam wiem pewnie przypadek) wystarczy zatrzymać się na pierwszej lepszej mapie i zobaczyć jak owy "nowy" gracz wszystko wykonuje w perfekcyjnym stylu a na starcie przez spory czas się nie rusza by odpowiednio zbindować swoje skille stworzyć makro itp --> pewnie przeczytał w poradniku :D


    A jak jest w realu?


    Starzy gracze odchodzą --> Nowy patch ---> Starzy gracze wracają + 1% świeżaków ---> Starzy gracze po raz kolejny się zawodzą i odchodzą z większą ilością graczy na inne gry + świeżaków już dawno nie ma ---> Mamy 4 serwery i coraz mniej laguje w mieście ---> muszę robić dalej strzałki jak to będzie wyglądało w przyszłości?

    To była zwykła dyskusja na LFG możliwe, że jakiś troling albo ktoś coś źle zrozumiał z ciekawości przejrzałem aionpowerbook i w patchu 7.0 jedynie jest coś napisane o serwerach a nie o mapach. <-- odnośnie tych transformacji

    Dzisiaj co prawda wszedłem tylko by odpalić darmowe scrole transformacji na altach jak i zagrać za pieniążki yang (nie warto 45 pieniążków i tylko potki/skiny) ale na lfg jeśli dobrze zrozumiałem kilka osób dyskutowało a jakiś zmianach w tych transformacjach a mianowicie, że tam gdzie odpalisz daną transformacje np: w sanctum udało ci się zdobyć "kromede" --> tak wiem nie możliwe to jakby tego było mało będziesz mógł ją używać tylko na tej mapie na której ją zdobyłeś czyli w tym przypadku Sanctum?! brzmi strasznie powiedzcie proszę, że to będzie inaczej :)


    I skoro już tu jestem powie mi ktoś proszę jak będzie się zdobywało nowy ekwipunek T2 pvp z garniaków? tak samo jak ten T1 więc warto zbierać te medale czy może już nie będzie tak łatwo?

    Robi nie wiem jak długo grasz ja zresztą już też nie pamiętam jaki to był patch do Aiona wracam zwykle na 1-3 miesiące potem się zniesmaczam i po jakimś czasie znowu wracam ale ilekroć jest trochę więcej graczy na siege zawsze był tak zwany komiks, nie chcę ci odbierać nadziei (bo przecież umiera ostatnia) ale nic z tym nie da się zrobić a, że pracują na d tym słyszałem już w wersji 2.0 teraz jest jednak trochę gorzej.

    Nie chcę być złośliwy ale biorąc pod uwagę obecne problemy z 2 serwerami (czyt: czemu mój ping zaczyna przypominać numer telefonu) jak i aż nazbyt zachęcanie ze strony gameforge do przejścia na serwery Ragna i Odyn na których wcale nie jest lepiej jak i również faktu, że nic z tym nie da się zrobić ( optymalizacja Jajona jeśli w ogóle można to tak ująć jest słaba) wydaje mi się..czysto teoretycznie, że możemy otrzymać 1 dodatkowy server jeszcze przed patchem 7.0 (w 7.0 oczywiście dostaniemy minimum 1 nowy i to macie jak w banku) więc te wstrzymanie sprzedaży posiadłości i pałaców może mieć jakiś głębszy sens ale to tylko moje spekulacje a dystrybutor może mimo wszystko pociągnąć owe 4 servery aż do patcha 7.0 co może się przyczynić do szybszej jego odsłony np za 2-3 miesiące a tu bum niespodzianka zamiast męczyć się z naprawą błędów wgrają nową łatke od NC-softu bum nowa klasa bum nowy server bum nowe sety i wszystko od nowa... a Shugos siedzi i liczy kinaszki :D

    Z tego co słyszałem to chyba jak uda ci się zrobić ultimate na +15 to w patchu 7.0 wymienisz to na nowy best itemek ale +0 z czym, że wbić coś na +15 na ultimate to potrzebujesz dużo szczęścia i jeszcze więcej ultimate enchantów :) W 5.0 też niby tak było ale tam już jakieś +20+30+35 a i tak śmieci dostawałeś. Fakt to nie jest już ten Aion ale co zrobisz? na rynku gier mało grywalnych tytułów to wracasz do tego Jajona :/ wyjdzie jakaś petarda to zostanie jeden server ale kto wie może w patchu 8.0-10.0 wróci stary błysk Aiona a może to już będzie Aion 2.0 :)

    Czemu gameforge wprowadza wszędzie ograniczenie czasowe na skiny? Jaki jest sens kupić skin by ten po miesiącu zniknął i od nowa czekać rok aż go wprowadzą do sklepu :/ Czy może te 30 dni to jest okres w którym mam użyć tego skina? dla przykładu użyłem jednego z tych 30 dniowych i dalej jak przeglądam detale jest tam dalej coś tam coś tam (30 dni) ale kiedy się skończy nie wiadomo :S