Posts by robi1102

People are getting rewards, u don't get anything and want to make everyone believe there's a bug :)

Maybe another fix an event, caus its a bug and another tested event. So - another event, where R too OP items and too many and go on ... ;);)

Can any asmo from stormwing please reply if they had or saw someone get any of the apostoles xform?

In Sillus i saw some Apostles ^^

_____

How to try to get a chance for good rewards:

1.Do instances with this basic event item

2.Do event quests

3.Do bosses or try do

Even without bosses U can farm some item giving rewards from list. Mostly low ranking rewards, but the more items = the more chances. But Gold Lodas isnt too annoying. There is a chance to collect more Insignia of Experience to Ur katalam reward box for more reroll bad reward than normally U can.

Teraz jest nerf nie których klas to poczekajcie do 7.5 jak kler ,kantor ,bard dostaje kolejnego nerfa albo leczenie albo dps nie będzie już hybryd dlatego nie ma sensu tu siedzieć ja już poszedłem na starszego aiona.

Sin ,gladiator,tank ,guner dostają takie wzmocnienia że tu gra nie ma sensu lub zmienić klasę.

Albo leczenie albo dps? To jest 30s cd, żeby po prostu powstrzymać ułomne sleep -> full heal combo

Nerf dpsa barda? Jak NCs śmie znerfić klasę z 3 skillowym combo od 7.5, żal i niedowierzanie poprostu

Jaki deps żaby i nuty ... Aale ten ... ten Painter jest ubrany? bo on dostaje nie do pomyślenia. No i Disharmony dostaje nerfa do szansy na kryta, tak samo żaba ... Dlatego dla mnie to, co tu dałeś linka, to .. nie umiem sobie tego wyobrazić ...

No i pytanie - ten bard to ma perfect żabe i nutę?

EDIT: obejrzałem no i się jąkam ...

aaa tak. widzę pingwinka w złotej otoczce ... eee to mogę sobie pomarzyć :) No ale fajnie się to ogląda :)

He blamed greedy players for selling goldpacks for 500kk xD

Blaming? Never. Saying "hunters for an occasion"? - y, ofc y ^^ Do U like that no? 500kk ea gp ... x20 to EVR ... more'n'more. Thank God, i am who i am :)

>Dumaha +10 weapon for 7kkk xd :P "caus ppl can pay more" - no?

So ... by Ur thinking: first recipee for craft intruder's weapon from Ben NM - 200 kkk?

AND to event breakers / haters all from up to down: end of reply, caus the longer it goes, the more it becomes sick.

Online % on aioninfo xDDD

I not feel this. 11-15 FPS in Stellusia is still true :p Maybe at 4:30-5:00 wheere on-line is 40-50 ppl xd

Never, caus U and others already/started forcing fake rules and forcing negative attitude to Aion.

And stop attack kinah and Gameforge, caus it is not Ur world bro and not Ur rules also. Also noone rules. Frame Rules R created by NCS and Region by Gameforge.

And when will U understand, that U and others R problem, not me or We and not Gameforge, nor Aion also. Stop troll bro and think before post. Y ofc U can have Ur mention or thinking, but stop making follow with thinking, that people really want this LOL did U inderstand me?

Guys how can you not understand that a quick and massive downhill regarding kinah value means lesser people can buy Goldpacks with kinah.

People will start understand such ironics, when all others which succesfull broke an event will understand, that not Aion is a problem, but these people's breaking broker their prices. Just only people breaking this game their sick and negative attitude - here and in game.

No coś mi się zdaje, że mogłeś przez jakiś czas od premiery barda grać tylko "Bardką", chłopca dodano chyba potem - chyba, bo nie mam filmiku przed oczami.

Nie porównuję. Zamysł "zapostowania" na ten temat był celem uwidocznienia "bezsensu". >dalej: tak, skrzywdzili, dlatego tak napisałem.

Bard z MBM i HM czy to w basic czy add to też jest bez sensu i 10s cd robi dużą różnicę, bo się kajtuje bez sensu. Obie klasy z podwójną drogą buffków w secie jest bez sensu.

EDIT:

Urok Barda, a raczej Bardki, bo premiera oferowała tylko damską postać :)

Urok Chantera :)

Urok Kleryka :)

Dlatego Aion jest fajną gierką, bo ma duży wybór startu, a ja się spełniam każdego dnia grając swoją Bardką <3 - na dobre i na złe i nie zamienię nigdy na innego maina nawet, jakbyście mi dopłacali milion dolarów :)

Klasy dostają takiego nerfa, że można zapomnieć o jakiś chybrydowych buildach i za chwile każdy będzie latał na takich samych stygamch i devanionach,

Założenie Benka i Sacri (-500/-1000 na atak i heal) i próbowanie gry z tym to najgorsze, co może być w tym patchu :( . Chyba nie ma większego "useless" od tego przykładu - mowa o basic set stigma, nie o add. Do takiego nonsensu można jeszcze podczepić Bardkę - MBM + HM ale to znacznie lepiej wypada (+300/-300 na atak i heal) więc chyba tylko kleryk :(

Dokładnie tak. Super jest coś zrobić wspólnie z tymi, co się zna i lubi, niż iść gdzieś solo i tak jak Raykun pisał ... Dla mnie nie ma problemu pomóc, coś wytłumaczyć ... Chodzi tylko o jedno: jak już się zdecydujemy pomagać albo tłumaczyć komuś, kto o to grzecznie poprosił, a ma gdzieś i nie słucha / nie czyta, to od razu koniec. Można nie wierzyć, ale taka opieka nad kimś, kto dopiero zaczyna albo długo nie grał - jest też super spędzonym czasem mimo, że dla mojej postaci taka gra nic nie daje :)

Dygresja: czytajac o grankerach na EN aż przykro się robiło. Weź napisz, że event porządny - to zaraz gonienie z młotkiem i rzucanie kamieniami :(

Prawda jest taka , że sam patch obecny jakoś nie namawia ludzi do dalszego grania lub powrotu do gry. Dzienne czynności stały się po prostu monotonne nie wspominając już zerowego zainteresowania ze strony GF jeśli chodzi o eventy tzw pvp , było wspominane na ten temat dużo i w tamtym roku ale cisza się chyba odbija po ścianach. Myślę również że sami gracze tzw "pve" też już są znudzeni robieniem bez przerwy Stelli i Prometuna.:cursing:

Chciałbym event PvP , kolejną edycję Reshanta / Akaron - teraz może na Ingison / Gelkmaros + Lakrum + Dumaha. Ingi / Gelk to świetne mapy wciąż, tylko troszkę obawa o miasta - bo poziom niski guardów :( To serio mi się podobało. Ostatnia edycja za moich czasów, kiedy wbiłem sławetny 66 level i moja bardka stała się Arcy-Daeva <3. Pamiętam te zergi i gonitwy za punktami do eventowego rankingu. To naprawdę było wydarzenie.

Inna odsłona pvp połaczona z pve nosi (ła) nazwę Walka Agentów. Wydarzenie, któego na żywo nie doświadczyłem :( bo późno zacząłem grać. Przed 5.0 jak czytałem i oglądałem filmiki, było super zainteresowanie z licznym udziałem obu frakcji :)

Kolejny aspekt PvPvE to Wielka Inwazja Beritry - walka obu frakcji o bossa i łup. Też głównie przed 5.0 - leciał niezły na tamten czas set - do noszenia lub dla skinu :)

Szkoda, że tego nie ma - tych 2 ostatnich. To było fajnym urozmaiceniem gry. Próbą połączenia było w 5.0 albo 5.3 - do 5.8 Nosra / Esterra - ten boss - zapomniałem nazwy :( Sobota / Niedziela. Aż w końcu nadeszło 6.2 i zostało wszystko usunięte :(

//posty zostały połączone

Orestes

Raykun spora ściana tekstu - jak książka, ale się z Tb zgadzam.

wiele z Was się chwali nawet kompletem +12 (uważam, że musieliście mieć sporo farta

A tu Grad Meteorytów był dobry event na ten proceder więc jak ktoś był kozakiem-szczęściarzem, to miał i z 1000 sztuk tego. Ja nie miałem, ale to przy tym evencie najwięcej graczy wbiło swój set na wysoki poziom. Chciałbym w przyszłości kolejny podobny event w podobnym stosunku szansy na nagrodę dla przedmiotu:

*Stigma Enchantment Stone*,

który jest w grze bardzo rzadkim przedmiotem. Chyba więcej szans jest nawet dla ulti pvp enchanta, ale to tylko takie moje odczucie. Są tylko dwie drogi na zdobycie stigma enchanta: sandShop i tygodniowa luna. OW nie liczę, bo to jest adjustment - dostosowanie, które jest potwierdzone jako DO ODWOŁANIA.

:rofl:

Yea - give us random ultimate contract also :saint:

:rofl:

Yes much of it is designed to extract more money but going back or deleting things in-game that players have paid for will not likely happen unless there is some very good reason or compensation.

Bad reason to not change paid-system. The Owner of League of Legends changed Runes system and deleted Runes Pages - it costed game currency if u wanted have 20, so U paid for this ur rl money, caus in standard U had 2 or 3. So - The Owner can modify, delete, etc bro - in right for them reason. The reason can be for example - improving game or fix or changing gameplay etc Terms & conditions

You can buy gold packs and sell them for kinah, use that kinah to buy stigmas +6/9.

Every day there are several LFG calls to buy +9 stigmas, nobody selling them much under 1500,000,000 most much more!

Sounds familiar? some may but I don't join in with such blatant elite P2W.

Who knows? perhaps its not german way, but in uk you sell much value more by catering for the many not only the few.

Silus - the most expensive stigma - i dont remember right now - but i think +12 is about 4 000 000 000 :) so enjoy. +10 is about 1 - 1 500 000 000, and +7 is about 250 000 000. Guys - this is an inflation :P

Not so rarely :) mostly in ow when zerg vs zerg. Yea have no gear (ulti +15) and i am bad. I am not speaking about noani only. I posted only about some cheats.

You either have high ping, brainlags or no gear at all.

This "speech" is very similar to Shira 's document with the descriptions

R U one from many "mechanican players"? And U R trying to say that everything is okay? caus opponent is low, no brain, suck etc? :) What a similar appearance i read ...

EDIT: How do U think? Healing Wave is casted skill or no? I posted this example, caus i checked in aiDPS this op ely cleric from Sillus after end of one instance, where ai showed me healing wave on 0 in motion columns :) Enjoy.

Cheaters are so bad at the game that it rarely matters if they use noani or not. When livo revealed the animation mode and the list of all the cheaters were here for everyone to see, 95% of those people i had litteraly no idea they used it considering how free kill they were.

This item has legit more impact on pvp than a noani because it heavily affects damage received/dealt directly.

Yes. A cleric casting Healing Wave with "0" motion in Ai DPS meter :)

So? Whats the big deal?

Not like he's going to heal you to death.

It is not 3-leveled casted skill? :) Do u know, what does it mean 0? Enjoy. Ye this cler killing me by heal :P

Cheaters are so bad at the game that it rarely matters if they use noani or not. When livo revealed the animation mode and the list of all the cheaters were here for everyone to see, 95% of those people i had litteraly no idea they used it considering how free kill they were.

This item has legit more impact on pvp than a noani because it heavily affects damage received/dealt directly.

Yes. A cleric casting Healing Wave with "0" motion in Ai DPS meter :)

Sin, Ranger, Chanter, Gunner and Painter - noani :)

Jelly is not too bad. Bad is Cheater. Galeas promised to fight, but they R still in game in high ranking place in PVP. About 2months left since this promise :(

U received an autoattack and U with full hp sometimes, U R dying instantly.