Rozmowy i opinie o forum.

  • Witajcie!


    Zapraszam do swobodnej dyskusji o forum - zmianach, błędach, konkursach, pomysłach itd.


    Może zacznijmy od tego, jak Wam się podoba nowe forum?

    Śmiało o wszystkim piszcie.



    Pozdrawiam,

    Orestes

  • Pierwsze wrażenia nowego forum? Brak przejrzystości w porównaniu do poprzedniego, chociaż pewnie się jeszcze przyzwyczaję...

    teraz do tematu:

    Celes  Orestes wchodząc na główną stronę, widzę całą masę postów w języku, którego nie mam ochoty oglądać. Da się ustawić Dashboard'a by pokazywał tylko tematy z pod-serwerów EN i PL?

    qs0dih.jpg

  • wchodząc na główną stronę, widzę całą masę postów w języku, którego nie mam ochoty oglądać. Da się ustawić Dashboard'a by pokazywał tylko tematy z pod-serwerów EN i PL?


    Dobra sam znalazłem, dla reszty:

    [HOW TO] Hide/enable language sections & Change board language / username

    Nie ma opcji w ustawieniach, by użytkownikom pokazywało dashboard tylko z x (bez jednoczesnego ukrywania danego działu forum), tak jak sam znalazłeś można jedynie wyłączyć całe działy/sekcje i wtedy nigdzie nie masz na to podglądu :)

    :slove:

    cc.png

  • Przypomina bardziej jakieś fanowskie forum a nie oficjalne.

    Wszystko mało przejrzyste i do tego ten background który tylko przeszkadza, da się to jakoś wyłączyć i ustawić normalne białe/czarne tło? :v

  • tumblr_pkxm8z6Ebl1sefmljo2_500.gif

    Mnie irytuje, że nie wszędzie można lajkować posty + nie mogę sobie wyobrazić nowych graczy, szczególnie nie znających angielskiego wbijających na to forum. Zostaną po prostu zbombardowani postami w różnych językach zanim znajdą jak ustawić żeby pokazywało tylko 1 język xd

  • Jeszcze ktoś mi powie, że to jest intuicyjne forum, to mu gorącego ziemniaka do majtek wsadze.

    Przez tel, z widokiem (jak na kompie) nie można wyłączyć niechcianych For, da się tylko zwinąć. Na widoku mobilnym strasznie to przeszkadza.

  • Pierwsze wrażenia nowego forum? Brak przejrzystości w porównaniu do poprzedniego, chociaż pewnie się jeszcze przyzwyczaję...

    teraz do tematu:

    Celes  Orestes wchodząc na główną stronę, widzę całą masę postów w języku, którego nie mam ochoty oglądać. Da się ustawić Dashboard'a by pokazywał tylko tematy z pod-serwerów EN i PL?

    Tak przygotowałam takie coś

    Witamy na nowym forum

  • boże, to forum jest jakieś rakotwórcze :X okropny wygląd, okropna przejrzystość, okropne wszystko :x

  • Przypomina bardziej jakieś fanowskie forum a nie oficjalne.

    Wszystko mało przejrzyste i do tego ten background który tylko przeszkadza, da się to jakoś wyłączyć i ustawić normalne białe/czarne tło? :v

    Teoretycznie coś takiego powinno wystarczyć wstawione gdzieś w stylach pod koniec strony by mieć pseudo darkmode bez twarzy pod avatarem - Orestes dałoby się?
    <style>
    .message {background: rgba(99,99,99,0.9) !important;}

    .messageSidebar {background: #333;}
    .redactor-layer {background: #DDD;}
    </style>



    Efekt:

    SH forever...

  • Orestes  Celes


    Czy jest możliwość wyodrębnienia wszystkich "[Zabaw]":

    z pod-tematu Spam? Utworzenia dla nich osobnego miejsca w off-Topic'u?


    Chciałbym na stałe wyciszyć bezsensowne (moim zdaniem) "tradycyjne zabawy", od reszty wątków.

    Pozdrawiam

    qs0dih.jpg

  • to nowe forum jest spoko ale nie wiedziałem jak się zarejestrować bo na mobilnej wersji ucina mi profil po prawej stronie :D