Posts by Katsu

U mnie było dokładnie na odwrót :p

non-target system podbił moje serce, skilli do 56 rzeczywiście używałem mniej niż w jajonie, ale po awaken ledwo się odnajdywałem (drzewka skilli które można używać tylko do danej broni...genialne! :D).

Tworzyć różne rotacje do poszczególnych trybów rozgrywki, jednocześnie dbać o mobilność w non-target systemie... coś wspaniałego :D Wciąż poznaję tę grę... W końcu, dopiero co ninje obudziłem, ale chyba zostanę w niej na dłużej...

Te posty nam chyba usuną, ale co tam :p

Pogrubienia dla moderatorów!

Ranking punktów chwały zostanie zresetowany wraz z aktualizacją.

I myślicie że to jest robione dla graczy :) ?

PS. widzę że dalej łudzicie się że coś z tego będzie, Jeszcze @Adartaera to rozumiem myśli że nałapie na twitch jeleni napalonych na 7.* w sumie nic się nie różni od gf (a może subik wpadnie ;p ):). Dla myślących polecam rzucić tą grę iść na spacer na popatrzeć dziewczyny (albo chłopaków) <3 może zagadać, kto wie :) Naprawdę szkoda tracić nerwy na walletworriorów.

Wystarczy poszukać sobie innego mmo! Po co od razu sięgać po ostateczności i wychodzić na zewnątrz! :Dtam czaiiiii sięęę złooo!!!

Jeszcze przed przeniesieniem forum, pewna grupa graczy sugerowała inną produkcje, z podobnym system 'gp', ale na nieco innych regułach. Gra różniąca się od Aiona o 180 stopni, ale zdecydowanie podbiła moje serce! Gorąco polecam sprawdzić i porównać sobie obie gry.

To jeszcze trochę informacji, dla nie siedzących w temacie mmo, gra o której piszę, ma specyficzny system b2p, z elementami item shopu, ale nie ma się co zniechęcać, do shopu GF'a dużo mu brakuje :p

+ co jakiś czas wypuszcza event, gdzie można za darmo zagrać przez określony czas, chyba że się wbije odpowiedni lvl, wtedy otrzymujemy grę za free na stałe. (Wbicie odpowiedniego poziomu jest na tyle łatwe, że grając 1h, czy nawet pół godziny dziennie nie będą mieli problemu, z wyrobieniem się w limicie czasowym)

Grać raczej już nie będę, ale Katalam na zawsze pozostanie w moim sercu <333

3mcie się

Zmiany w Zespole Aion Polska

Świeczka dla Hikaru, jeden z niewielu Team Members, który miał jaja by podjąć dyskusję, a nawet przyznać się do swoich błędów! Niewątpliwie zindoktrynowany (warny od Cb były czymś niezwykle pięknym w tak brutalnym community 'GF a'! :D), jak każdy inny, Moderator, lecz zdecydowanie najlepszy z nich wszystkich.

Dokonałeś (lub ktoś dokonał za Cb), świetnej decyzji, więc świeczuszka tylko symboliczna <3

[*]

Z Aionem pożegnałem się około miesiąc temu, a jednak wciąż śledzę to forum... jak narkotyk...

W chwili gdy pisałem posta, Twój jeszcze się nie pojawił. Miałem na myśli te osoby które już pisały na tym forum, z jakiego języka korzystają.

Zresztą tak jak napisałem, chcieć grać w ojczystym języku to żaden powód do wstydu, dlatego mimo że źle zrozumiałeś moją wiadomość, jestem lekko zdziwiony tą obroną :)

Osobiście gram w Aiona w angielskiej wersji językowej, więc na pierwszy rzut oka ta "zmiana" nic mi nie zrobi... ALE wycofanie się z dotychczasowego przekładu języka jak dla mnie, to jasny znak od GF, że powoli odpuszczają. Jest dość duża społeczność, której po prostu łatwiej jest grać po polsku, m. in. koledzy u góry. To nie jest żaden atak czy obraza, po prostu stwierdzenie faktu. GF olewając tych graczy, pokazuje stosunek do tej społeczności.

Oczywiście o ile to nie jest fake news, bo dopiero tu 1-raz widzę info dot. przekładu j.

Btw...

Jeśli tak chciałbym wszędzie używać obcego języka, to w końcu przestałbym płynnie mówić po polsku, zaciągając akcentem i kalecząc swój język.

Jestem za! AVE Jeden język na świecie!

O czym Wy tu piszecie?...

5 legendary pvp stone na tydzień to za malo? o pve nie wspomnę :#

Oczywiscie korea miala tu legendary contract, ale na to nic nie poradzimy... manastony tez sie przydadzą ^^ + comunnity event... nagrodowo jeden z lepszych eventow. Event z letter dal mi w luj białych transdormacji i kilka/kilkanascie l. kamykow... Tu w 8 dni dostane wiecej niz przez caly eventowy okres "letter"...

Te kamyki mi do niczego nie są potrzebne ja potrzebuje dobrej legendarnej przemiany bo obecnie nie mam szans z p2w. Katsu lubię Cie za aktywność na forum, ale proszę nie ciesz się tymi ochłapami bo potem na mój widok musisz uciekać hide :)

Właśnie dlatego kamykow potrzebuje! ochłap idealny :D

50 l. pvp stone zuuzylem by wbic na +14 moje legendarne (!) skrzydla(nie udalo sie ; ;)...

wczoraj sie poddalem i po wbiciu +13 wbijam czerwonymi...

a ulti sztylet bez problemu na 15 wbilem juz jakis czas temu... rng

>.<

tak btw. legendarna przemianka tylko do spda Ci potrzebna nie?

Edit: + pisalem tylko o tym ze zdecydowanie wolę nagrody tego eventu zamiast np. letter ktory niedawno sie skonczyl :#

O czym Wy tu piszecie?...

5 legendary pvp stone na tydzień to za malo? o pve nie wspomnę :#

Oczywiscie korea miala tu legendary contract, ale na to nic nie poradzimy... manastony tez sie przydadzą ^^ + comunnity event... nagrodowo jeden z lepszych eventow. Event z letter dal mi w luj białych transdormacji i kilka/kilkanascie l. kamykow... Tu w 8 dni dostane wiecej niz przez caly eventowy okres "letter"...

Wow, aż mi przypomniałeś ten temat:

https://board.pl.aion.gameforg…ktualizacje-z-NCLauncher/

xD

Skoro Aion Support Ci nie pomógł to raczej, forum nic nie wskóra... ale spróbujmy...

1. Czy dawniej normalnie się otwierał, czy to Twój "pierwszy raz"?

2. Czy masz coś w tle uruchomione?

3. Steam, czy gf live(jak tam to zwało...)?

4. Jaki system?

5. Na koniec poproszę informacje o Twoim sprzęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaka karta, procesor etc.

Edit: a... no i oczywiście czy próbowałeś sposób z wyłączeniem bluetootha, ale z tego co widzę to chyba coś innego :/

Lul, ja tam po prostu klikam ppm i enter, wczoraj nawet leaderem byłem kappa

Fizycznie nie masz szans kliknąć szybciej niż ktoś na macro. https://www.humanbenchmark.com/tests/reactiontime

Średni czas reakcji to 200-300 ms, a trzeba kliknąć myszką i "enter".

Nie przesadzajmy, średni czas reakcji graczy jest mniejszy.

Co do ograniczenia wejść, pomysł całkiem niezły, ale 4 Pandory na tydzień to trochu za mało :/ W każdym razie idea zdecydowanie lepsza, niż możliwość kickowania ludzi... aż sobie przypomniałem, jak miałem od pewnej osoby perma kicka z ally w Oku Tiamaranty, bo... myślała że "szpieguje" dla elyo... iks de

Lol O.o Dalej tego nie naprawili?

Celes Zwróciłem uwagę GF'owi na ten bug, dokładnie 16.07.2018 r. pisząc do Supportu + rozgłaszając na forum. Gdyby nie to że używałem słuchawek bezprzewodowych, w życiu nie wymyśliłbym tak absurdalnego obejścia owego błędu... Obecnie przeniosłem się na słuchawki przewodowe więc zapomniałem o tym problemie... Sądząc po ilości postów, całkiem sporo graczy boryka/borykało się z tym problemem. Już nie chcę nawet wspominać że wiele osób po prostu nie używa forum, a pewnie też miało/ma ten bug.

Czy mogłabyś przekazać GF'owi "tę sprawę"?

"Z przyjemnością przekażemy raport o tej sytuacji naszym technikom" ~Odpowiedź supportu prawie 9 miesięcy temu...

Już ignorując fakt czy to był off top/wyżal się czy nie, nie mogłeś po prostu (jak już wcześniej sylwia pisała) przenieść tych kilku postów? (///Jeśli nie masz takich permisji, to nie mogłeś napisać do kogoś kto je posiada?)

Rozdałeś Warny, również tym, którzy próbowali wyjaśnić, dane zjawisko. Ja np. dowiedziałem się o mechanice resetowania Bossa.

'Szybkie pytanie': Otrzymanie ostrzeżenia "za spam", w momencie gdy napisałem jeden post, wyjaśniający różnice serverów + sytuacje na Sillusie, jest błędem? Bo wygląda komicznie :)

Po aktualizacji DpsM. Windows Defender blokuje mi apke.

Co myślicie? Zignorować?

Ja takiego komunikatu nie miałem. Też używam aiDps i też używam Windows Defender.

Ja bym usunął i pobrał na nowo, ale Twój komputer i Twoja decyzja.

Tak też próbowałem od razu zrobić :)

Tak dla pewności... Pobieracie apke ze strony: http://aioninfo.com/dpsmeter.html, która przekierowuje Was do tej: https://mega.nz/#!251zTKSb!7ZJ…EU3OIDdPrnqdsip3cFHmSqVG8?

Wskazówka: aktualizacja misji nie będzie odbywać się w czasie rzeczywistym, lecz z wyświetlanym w grze opóźnieniem do ok. 30 min. To dotyczy również dostarczania nagród.

Do dzieła zatem i dobrej zabawy!
    Wasz zespół AION

Myślałem że po to system H T był robiony od nowa, by usunąć ten problem?

Bohaterskie wyzwania, które miały się pojawić ponad 3 miesiące temu, okazują się (na pierwszy rzut oka) dokładnie tym samym co było przed 6.0/2...

Galeas: "its not that diffrent from this perspective it's more in the background that we changed some things"

3:04-3:12 D. Tavern 5

Wnioski nasuwają się same :<