Bohaterskie Wyzwania - dyskusja oraz opinie

  • Chciałem poinformować ze te wasze hero taksi są tak zbudowane ze głowa mala trzeba zabić 100 mobow zabijam 150 pokazuje ze zabiłem 54 gdzie bije te same robię 2 razy mirash gdzie trzeba raz nie zalicza wg misji. Wy wiecie o tym czy jak zawsze bubla daliście na zasadzie JAKOŚ TO BEDZIE ???


    AAA i jeszcze nie zalicza wszystkich misji z garnizonów a już na pewno nie w ciągu 1h także ten opis o 30 minutach to tez ściema jest

    Edited once, last by Majcher ().

  • Celes

    Byłaby możliwość obniżenia ilości wykonanych q w "Conquest of Lakrum" (quest wymaga wykonania wszystkich 16 questów), system jest obecnie/nadal dosyć zbugowanych, i zdarza się, że nie zaliczy questa (z 16 q zrobionych jestem na 14/16)

  • To co znalazłem.

    1. Dalej garnizonów nie zaliczyło (w piątek zrobione w pt) 1 lub 2 solo.

    2. Zabij 15 eliosów na dredach. (Wystarczy zabić jednego, i zalicza 5/15. Mimo że 6 eliosów było)

    3. Nadal jest problem z zaliczaniem mobów 100 lub 150.

    4. W piątek był quest na dużą lune w określonych godzinach. Wymagania spełnione, a nie zaliczyło.


    Moje odczucie po zobaczeniu zadana ,, zabij solo/w grupie 3osobowej xx eliosów,, idiotyzm. Obecnie Asmo ma problem wyjść za miasto, bo wszędzie eluchy. Idziesz solo, goli cie 6ciu. Idziesz grupą, elki lecą sojuszem. Za przeproszeniem, kim trzeba być, aby dawać takie zadania gdy nie ma balansu.

    Aaa, co do tego specjalnego kubusia asmodianów, tak samo nie można wejść gdyż elki go pilnują i nikogo nie wpuszczają.

  • Pracujecie na HQ POŁ ROKU i taka lipa ? Aż wam współczuje troche nieudolności bo nie wiem jak to nazwać .

  • Ogólnie lepsze urozmaicenie wśród nagród, bo takie same nagrody w większości HT, Poprzednie wersję lepsze były te są na tak zwane"A macie"

  • Wczoraj było zadanie w Ogrodzie Wiedzy.

    Dlaczego nie zaliczało mobów?


    Zrobiłem 2 wejścia na Ogród Wiedzy i zabiłem wszystko, co się rusza. Można by rzec: zrobiłem wymagania nagród dwukrotnie. Silmaków w instancji jest około 130. Zatrutych Mezarisów około 20 - 22. Dlaczego nie zaliczyłem wymagań?


    Galeas

  • Misja "wybierz swojego przeciwnika" zrobiona. Od 3 dni nagrody brak..... Rozumiem że GF wysyła nagrody gołębiami? :P<X

    To jak działa system jest śmieszne i wręcz niesprawiedliwe. Powinien zostać wyłączony bo już pierwsze 2 tygodnie "testów" są po prostu porażką.

  • Misja "wybierz swojego przeciwnika" zrobiona. Od 3 dni nagrody brak..... Rozumiem że GF wysyła nagrody gołębiami? :P<X

    To jak działa system jest śmieszne i wręcz niesprawiedliwe. Powinien zostać wyłączony bo już pierwsze 2 tygodnie "testów" są po prostu porażką.

    A patrzyłeś w nagrody weterana? tam masz coś takiego jak "ekskluzywne nagrody". Zauważyłem, że tam lądują nagrody typu scrole transformacji.

  • Hej Celes, ja jeszcze w sprawie systemu Platinerk. Wiem oczywiście, że nic nie wiadomo i, że może nastąpić reset nagród 1 lipca. Mam tylko pytanie, czy planujecie wrzucić jakieś kolejne poziomy elity z luną i jakimiś fajnymi nagrodami, skoro o Platinerku dłuższą cisza się zapowiada.

  • skoro o Platinerku dłuższą cisza się zapowiada.

    Zrobić coś i potem z tego burza wielka i jakieś "niesmaki" i spam niezadowoleniem - no można, ale lepiej tak i dobrze zrobić tego Platinerka, aby służył graczom jak obecny Reward - wiem, nie wszystko, ale w dużej jego części - i żeby wszyscy z tego byli zadowoleni :) Ja trzymam kciuki za nowy system :)

  • Mnie to w ogóle nie interesuje czy będzie, czy nie. Dla mnie liczy się reset jeszcze jeden i nowe poziomy elity. Skoro nie dali mi połączyć postaci z konfliktem w jeden serwer i musiałem przesłać je na Odiny czy tam inne g... tzn Ragnaroki. To chociaż dali by jakoś spożytkować te GP co się rozeszły przez ich limity transferowe.