Posts by Marxed

    Czemu tak myślisz?

    Aktualny patch jest jakimś wielkim nieporozumieniem i nowym czy powracającym graczom ciężko będzie dogonić tych starych graczy i być na sensownym poziomie w pvp czy pve. Zaczynając od informacji w patchnotes, gdzie wiele rzeczy odbiega od rzeczywistości, niemal zabicie aspektu pve czy dalej brak zmian w nowej klasie, gdzie może ona cię zmiesc z mapy jednym strzałem bez opcji jakiejkolwiek kontry sprawia, że teraz więcej ludzi odchodzi z gry, bo znając GF zajmie im to z 2 miesiące by ten syf jako tako ogarnąć.


    Spróbować zawsze możesz i się przekonać na własnej skórze.

    Second boss's 2 skills , the debuff that does poison dot and the frontal conic aoe damage , what are they called again ?

    Forgot the names but anyway , did it yesterday myself and noticed that if u have the poison debuff on u and get hit by the frontal aoe , u get 1 hit death ...instead if u are not poisoned , u wont die instantly from frontal aoe.

    Can someone confirm that or maybe i am wrong.

    If I'm not wrong that skill is called 'Epidemic' and yeah if u have that debuff boss will kill u with aoe.

    Rzecz w tym, że item był wyświetlony jako dostępny przez całość trwania aukcji podczas gdy był wyprzedanany praktycznie od samego początku. (Za 3800 jak znajomy próbował kupić już nie mógł). Cena regularnie spadała, ludzie byli przekonani, że jeszcze jest dostępny podczas gdy już dawno nie był. I to przez to ludzie czują się oszukani.


    To nie jest sytuacja, że ludzie płaczą, że ktoś był szybszy, tylko sytuacja, że było pokazane jako dostępne przez 14m30s podczas gdy bylo wyprzedane, z coraz to niższą ceną , co motywowału ludzi do zakupu.

    Ja to tylko tu zostawię

    Siemka mam pytanko odnośnie gry i odnośnie tego "super" eventu Shugo gry. Odnośnie gry można jakoś w opcjach ustawić żeby nie linkować na szepcie broni czy ogólnie eq innym graczom? Bo jak coś komuś podlinkuje to prosi żeby jeszcze raz to zrobić bo nic nie doszło. A 2 to ktoś wie czemu po ostatniej przerwie technicznej zniknęły monety shugo darmowe? Czas im się popierniczył i zabrali je tydzień szybciej? Gdzieś znaleźliście jakieś info?

    Obstawiam,że linkowałeś eq osobom,które zrobiły grupę na cross servie wtedy są problemy z linkowaniem broni

    Co do monet,tym razem nie było 3 monet na tydzień tylko 3 na cały event XD

    Celes macie zamiar wrzucić więcej umów przemian do HT? Z tego co pamiętam to miały się one tam pojawiać częściej,by dać szansę ludziom na chociaż próby zdobycia legendarnej przemiany,bo aktualnie z 6 umowami na tydzień to legendarną przemianę większość graczy zobaczy w okolicach 2077r.

    Jeszcze trochę a HT stanie się memem,pół roku zabawy z tym i jak dalej były błędy z zaliczaniem questów tak dalej są XD

    Powiedz widzałeś żeby gf coś kiedyś dobrze zrobił ..... No poza uśmiercaniem gier pazernością i rewelacyjnie działającym is.

    W sumie OW drop i event urodzinowy to były momenty,gdzie faktycznie coś dobrze zrobili

    Nerf tygodniowego zadania:wcześniej 3 legendarne,teraz 1


    I wczoraj ubiłem 500 mobów i jak dalej jest 0/100 tak dalej jest.Niech dorzucą nagrody do Atreia Pass a HT niech już odpuszczą,bo to jest strata czasu,by dalej bawić się w "poprawianie" tego.

    Ameryki to nie odkryłeś i wiem,że legendarne wrzucają za ścianą p2w ale chyba więcej by ugrali dając jakiś przyzwoity event,gdzie leciały by jakieś sensowne nagrody i wrzucili dodatkowe wejścia/klucze/niespełnione marzenia/bógwiecojeszcze do IS. Gracze by nie narzekali a GF miałby swoje ojroski na koncie.

    Na plus:

    -nowa instancja

    -sporo expa

    -brak rng w nagrodach


    Na minus:

    -instancja nie dla ludzi słabo ubranych

    -nagrody z tygodniowym limitem (aktualnie podium zdobywa jeden biały kontrakt raz na tydzień)

    -same nagrody dość mierne


    Czy wy chociaż sprawdzacie,co potrzebują gracze? Event miał spory potencjał,by zaopatrzyć ludzi z kamienie zaklinające i kontrakty ale jak zwykle GF musi zrobić po swojemu.I ciężko mi uwierzyć w to,że planujecie eventy ze sporym wyprzedzeniem.

    Sprawdzałem na mainie-brak jakichkolwiek nagród do odebrania w zakładce "Ekskluzywne nagrody",na alcie były i przy wybraniu opcji przydzielenia nagród mogłem je wysłać tylko na alta.

    Witam wszystkich mam pewien problem z IS. Chodzi o to, że wczoraj wysłałem znajomemu 5 potek jako gift a dzisiaj nie mogę wysyłać nic nie mogę wybrać przedmiotu żeby wysłało jako prezent. Ktoś już tak miał albo wie o co może chodzić?

    Jest limit co do wysyłania rzeczy z IS jako gift i nie jestem pewien w 100% czy wynosi on 5 rzeczy/dzień.

    Na angielskim forum jeszcze trochę a książkę napiszą o tym, co nie działa.Drażni mnie to,że nie dość,że po 5 (plus minus) miesiącach opóźnienia wypuścili bubel,który "działał" przez tydzień,potem znów miesiąc (przestałem już liczyć ile dokładnie) naprawy i ZNOWU wypuszczają bubel,który może trochę lepiej działa,ale skoro chcesz wady z mojego punktu widzenia:


    -z mobami z Lakrum i Signi się zgodzę,w miarę szybko i sprawnie zalicza,choć niektórym no tak średnio

    -aktualnie GOK-zrobione na crossie wciąż wszystkie bossy 0/1

    -tygodniowe zadanie-zrobione na maine a odbiór nagrody na alcie

    -jedno zadanie do tygodniowego HT musiałem robić 3 razy zanim mi łaskawie zaliczyło

    -PVP-zabiłem może z 2 asmo a zadanie zaliczone 6/6



    O nagrodach nie będę wspominał, bo to dramat w pięciu aktach,wciąż wrzucają boxxy z 100k kinah jako nagrodę za zadanie,gdzie przypominam niedługo mają usunąć kinah z GOK,Mirash,PW i HT.O tym ludzie też mówili.I jaki jest sens pisać o błędach,skoro dalej tych podstawowych nie potrafią rozwiązać?

    Wtedy asekuracyjnie oznaczasz Celes ,bo co do transferów to ona będzie mogła uzyskać pewne i sprawdzone info

    moze takie zalegle pytanko ale slabo z moim graniem ostatnio (znaczy inna lepsza gra wygrala^^)

    odnosnie transferu bo mam konflikt na jednym koncie i chcialam dorzucic konfliktowe postacie na serwer na ktorym mam wiekszosc postaci. oczywiscie sie nie da dorzucic 2asmo mimo, ze asmo na tym serwie duzo mniej niz ely

    pytanie brzmi czy jest to jakos aktualizowane? czy jesli obecnie nie moge ich dorzucic to za jakis czas bede mogla czy juz kaplica i nie dorzuce tych asmo na stormwinga do konca mergowego transferu i pozostanie czekac na kolejny merge xd