Aion Dark Theme

  • Dark Theme dla Aion Forum w wersji 6.5


    Historia zmian 24.04.2019:

    • 13.02.2019 - Wydanie i późniejsze BugFixy
    • 24.04.2019 - Uwzględnione zmiany wprowadzone przez GF oraz aktualizacja tła aby była spójna z wersja 6.5

    Jak zainstalować:

    1. Potrzebny addon Stylus. Chrome, Firefox, Opera

    2. Kliknij Stylish <- link do stylu

    3. Kliknij "Install with Stylish"


    Jak zaktualizować:

    Styl powinien sam się zaktualizować!


    Jeśli nie działa

    Usuwamy i instalujemy jeszcze raz.



    Przykłady:









    *Nie jestem programistą, ale chciałem się tym podzielić. Jak znajdziecie jakiś bugi lub coś przeoczyłem to dajcie znać :)

    Edited 2 times, last by Slevin ().

  • ciemna i tylko ciemna... szanujmy wlasne patrzalki i jak najmniej swiatla walacego w nie jest OK

    Sam używam ciemnych wersji :) ale to nie była dodatkowa robota, to wrzuciłem, może komuś się spodoba :)


    Ciekawe ile zarabia człowiek od administracji for (technicznie) i od styli w gf, zawsze robię takie coś amatorsko, może czas usiąść nad css/html/php i java i to ogarnąć w końcu :D

  • Ciekawe ile zarabia człowiek od administracji for (technicznie) i od styli w gf, zawsze robię takie coś amatorsko, może czas usiąść nad css/html/php i java i to ogarnąć w końcu :D

    Jestem pełen podziwu dla Twojej pracy !!!

    I jeszcze piszesz "robię to amatorsko" - "chopie" ale jak Ci to wychodzi ... szacun "chopie" nie tylko na dzielni.


    Trochę mi to zajęło, bo nie umiałem instalować :D ale jak się udało, to - nie wiedziałem że takie rzeczy są fajne i mogą uprzyjemnić wizyty na Forum :)


    A ja jestem na + za to, że zmienili czcionkę i ją powiększyli, bo - nie wszyscy jesteśmy równi :)

  • Już chciałam marudzić, że jest białe tło przy pisaniu postów, ale nie zaktualizowałam wyglądu, my bad xD

    Ciemna wersja jak i biała - miodzio! Sama korzystam z czarnej.


    Dobra robota Slevin i dziękuję :)

  • Już chciałam marudzić, że jest białe tło przy pisaniu postów, ale nie zaktualizowałam wyglądu, my bad xD

    No tutaj GF co jakiś czas potrafi zakombinować i coś zmienić bez informacji o tym, a potem muszę szukać :)

    Sam korzystam z tej nowszej ciemniejszej wersji :)