Posts by Arisei

Cartt w tej grze nigdy nie bylo balansu, a nowe klasy zawsze sa lepsze^^

Co do chantera to przez chwilę byl zboostowany i glupiutkie kleryczki (nie tylko one ale i epsy bo jak to mozliwe zeby chanter kogos zabijal) podniosly placz bo juz nawet do leczenia lepiej nadawal sie chanter na depsie niz szukajaca sponsora nic nie umiejaca stojaca i spamujaca hile lalunia xD

XD. Trochę śmiechłem jak to przeczytałem, bo jak widzisz, wszyscy od dawna staramy się przewidzieć że aion padnie itp., zamkną serwery. Jednak "here we are", Aion żyje, ma się "swietnie" i choćbyśmy się modlili i zaklinali to Aion jeszcze nie padnie (a przynajmniej nie tak szybko puki wallet warriors stoją na straży).

Aion ma sie swietnie srsly? przypominajac sobie ze bylo cos okolo 16tu serwerow a teraz sa 4... no to rzeczywiscie ma sie swietnie xD gdyby mial sie swietnie to nie kasowaliby jezykow i nie uciekaloby tylu graczy^^

tak, chanter jest znerfiony do bolu i maja to gdzies... ja w sumie juz tez jak i calego aiona :)

pamietaj jednak, ze akurat chanter jest postacia do ktorej zawsze potrzeba bylo bardzo niskiego pingu (przynajmniej pod dps).

W takiej grze trzy patche w ciągu 12 miesięcy to nie jest nic dobrego.

szkoda ze mUzgi z gf tego nie wiedza xD (a raczej ncsoft tez winny) fakt gdybym grala (w grudniu skonczylam w zasadzie) to obecnie pewnie bym miala full ulti +15 ale to wyszloby caly czas maniaczenia jak dawniej... a nowy lub zaczynajacy w trakcie nie ma szans - za duze roznice w gearze.

jak zaczynalam gre (drugi raz^^) mozna bylo szybko zrobic set za bm'y i w tym secie mialo sie szanse z full ubranymi w najlepszy wtedy set pvp :) ba, w tych glupich bm'ach robilam wszystkie wtedy insty pve (nie widzialam sensu robienia wiecej niz jednego setu i przebierania sie) no poza sauro bo wtedy to byla trudna insta^^ obecnie nawet chyba jej nie ma.

obecny stan rzeczy zniecheca 99% nowych czy powracajacych bo nie maja szans. niby jest jakis tam secik szybki do zdobycia ale podobno tak slaby ze to nie ma wiekszego sensu :)

kolejna rzecz to to debilne rng w is, noz kurcze jak za cos place to chce dostac to co chce, a nie random badziew. W grze w ktora teraz gram w is w zasadzie nie ma randomowych boxow a jesli jest to najczesciej chodzi o tier peta ktory i na pierwszym jest ok :) a i tak widze, ze w jednym z krajow te boxy sa niedostepne podobno wlasnie za rng xD nie sprawdzalam jak gf ze swoim wciskaniem szmelcu sobie z tym radzi

Dla mnie p2w to Itemy w IS, których nie mogę dostać normalnie w grze. A coś co mogę kupić w IS a dostać w grze tylko poświęcając więcej czasu nie jest p2w.

a czyli dla ciebie ok by byly pelne sety ultimate +15 w shopie? no bo przeciez poswiecajac czas mozna je dostac w grze xD

to ok temu panu juz podziekujemy z takim rozumowaniem xd

podobno kupa botow lata po mapach i nawet ich nie banuja, a mi pobanowali część konto bo podobno miałam za duzo i za szybko sie na nie logowalam xD no fakt odebranie i klikniecie przemiany darmowej z shopu na kilku kontach nei zajmowalo wiele czasu.

nie jestem pewien, ale chyba jeśli ktoś chce wydawać gry we Francji i Niemczech to musi zrobić grę w danym języku, ale nie dam sobie nic za to info uciąć, jednak możliwe, że jest coś na rzeczy ponieważ nigdy nie widuję innych języków jako "standard".

hmmm wiesz gdzie chyba tyko angielska wersja jest gry, na forum co prawda maja inne jezyki ale w sumie nie jestem pewna :D

faktem jest, ze aion to naprawde sporo tekstu i tlumaczenia byly niespecjalne zwlaszcza tlumaczenia nazw przedmiotow czy skilli co wprowadzalo czesto niemozliwosc zrozumienia sie miedzy grajacymi na polskiej i angielskiej wersji.

poza tym tlumacza te sciany tekstu przy questach, ktorych i tak prawie nikt nie czyta wiec po co :P

Ogólnie wszystko idzie w dobrą stronę i już prawie, brakuje bardzo bardzo bardzo niewiele aby był to Aion "jakiego zawsze chcieliśmy" ^^

oj Slevin coz za ironia xD

NCSoft szykuje "poprawkę" w której to system ten ulega zmianie, i będzie to działać w ten sposób.

Nie będzie już można dzielić przemian (niezależnie gdzie masz postać z przemianami) na serwery, czyli jeżeli chcesz używać przemian na serv. Stormwing musisz zrobić tam oddzielna postać i od początku zbierać przemiany. To samo tyczy się jeżeli chcesz grać na innych serwerach. Zaczynasz grę od początku iod początku zbierasz wszytsrkie możliwe przemiany.

Prastarą mamy już praktycznie wszyscy, choć są tacy, co nie mogli uczestniczyć w eventach tych na pewną prastarą albo wracają do gry po przerwie. Legendarną ma już jakieś nie wiem ... może 30% serwera Sillus ...

... Źle nie jest, ale to zmuszanie (!) do czegoś ... :(

taaa wszyscy mam postac ewidentnie fizyczna i mam przemiane prastara mieszana no super :D

mam nawet legendarna... ale to chyba na wypadek jakbym zzamierzala grac klasa magiczna xD

niestety moja fizyczna postac moze sobie conajwyzej w popoku pobiegac super no extra... a kiedys poswiecalam chwile robilam kupe scrolli i biegalam pare miesiecy cieszac sie gra a nie klnac na kazdym kroku.

Pytanie tylko czy ten miesiąc/dwa coś zmieni, czy gf popracuje nad patchem w zaoszczędzonym czasie i nie wypuści kolejny raz znerfionego/pobugowanego bubla którego nie zdoła w pełni naprawić do 8.0.

a wierzysz w bajki o smokach i dziewicach?

a tak ogolnie mozecie mi strescic co tam bylo bo blabla meter juz dawno wyskoczyl poza skale i jest to dla mnei nie do ogarniecia po drugie szkoda mi czasu bo i tak nie gram ale chcialabym mniej wiecej byc na bierzaco ze zmianami, przynajmniej z grubsza.

najwiecej dowiaduje sie z postu Slevina bo ladnie to wypunktowal.

spodziewac sie mozna bylo usuniecia polskiej wersji po skasowaniu polskiego serwera :P ktore jezyki jeszcze wycieli?

mi to nie przeszkadza ale pamietam ze dawno temu zaczelam na wersji polskiej i byla strasznie pobugowana wiec trzeba bylo przerzucic sie na angielska. owszem patriotyzm patriotyzmem ale jezyk polski nie ma znaczenia i wiekszosc powinna zrozumiec, ze musi sie uczyc angielskiego a przez gre jest latwiej bo to taka zabawa z nauka :P Imho powinni zostawic tylko wersje angielska bo pozostawianie takich rowniez niszowych jezykow jak szwabski czy zabojadow to porazka i powiedzialabym ze rasizm zwlaszcza po usunieciu polskiego i hiszpanskiego.

resetu nagrod spodziewalam sie juz od dawna dlatego niedawno zmusilam sie do wejscia na aiona poodbierania kamieni i sprzedania ich.

niby kiedys moze wroce do gry moze ale nie sadze :D i jakies zaplecze kasy sie przyda xD ale widzac ja gra od dawna z kazdym kolejnym pachem idzie coraz bardziej w kierunku hardcore p2w to nie spodziewam sie by 7.0 przynioslo poprawe!

transformacjami na serwer bym sie strasznie nie przejmowala i tak konkretne serwery do grania sa dwa czyli sillus i stormwing (tamtych wersji z niszowymi jezykami glownymi nie licze) i pewnie je niedlugo polącza :)

mam problem takiej natury ze kilka dni temu nick postaci zmienilam na inny i jednak chce wrocic do poprzedniego i ciagle gdy chce to zrobic pokazuje mi ze nieprawidlowa nazwa postaci.. cO ZROBIC?

bosh robi jak zwykle NIEpomocny xD

jak chcesz wrocic do poprzedniego nicku piszesz ticket do supportu oczywiscie majac ten item do zmiany nicku w ekwipunku. Tylko support jest w stanie poki co zmienic Ci ten nick gdyz po zmianie jest on zablokowany na jakis czas, dlatego nie musisz sie bac, ze ktos go uzyl :P

edit: blokada nicku po zmianie trwa nie wiadomo jak dlugo ale po miesiacu jak probowalam swojego starego uzyc dalej byl niedostepny... pozniej juz nie pilnowalam i ktos go uzyl.