Możliwość blokowania postaci o nickach uzyskanych w trakcie fuzji serwerów

  • Witam. Czy będzie kiedyś możliwość zablokowania postaci, którym zostały zmienione nicki w trakcie fuzji serwerów?. Na Asmo mamy takiego niechcianego "gościa", który z uporem maniaka na czacie linkuje rzeczy z broka. Regulaminu nie łamie, Ale dla własnego komfortu gry chciałbym móc Go zablokować. Dla mnie może to robić do końca życia. To wolny kraj. Chciałbym jednak nie widzieć Jego wiadomości. Zaśmiecają czat. Czy GF ma możliwość to zmienić?, czy muszę czekać aż mu się znudzi?

  • a nie możesz dodać nick jego postaci na czarną listę ? masz specjalną zakładkę " zablokuj " jak dodasz go tam, to nie powinno być widać ani jego wiadomości pw ani co pisze na czacie.

    8b0f8ee1f66e6.png8e7c72ce29de1.png97d240e8bf99e.png

  • Na Barusie Asmo jest taki typek.

    Po dodaniu do ,,czarnej listy,, dalej widać jak spami.

    Czasami przy próbie jego blokady wyskakuje komunikat ,,ten grac jest ofline, lub należy do wrogiej frakcji,, online jest, i spami dalej.

  • na takie nicki to rozumiem,że ma cyferki czy coś w tym rodzaju ? w tym przypadku powinien coś support z tym zrobić.. bo w teorii takie nicki są zabronione i dostał tiketa darmowego na zmianę jego.

    8b0f8ee1f66e6.png8e7c72ce29de1.png97d240e8bf99e.png

  • Wiem, który to. Nick z cyframi i literami - nie da się zablokować.


    Apropos >

    GM chyba nigdy nie logują się do gry ... Czy tak jest w innych grach? Ja jestem ciekaw odpowiedzi ...


    Jak gra ma być dobra i ulepszana, jeśli nikt jej nie pilnuje ... :(

    Celes

  • Em, co jest złego w linkowaniu rzeczy z broka na czacie tho?

    Chcę mieć możliwość zablokowania dowolnej postaci ze swojej frakcji. Czat w grze jest potrzebny, a koleś go zaśmieca. Chciałbym też móc zablokować gladiatora z przeciwnej frakcji, który za pomocą translatora wyzywa ludzi. Ale robi to nielegalnie, a ja nie chcę na nikogo kablować do supportu. Oni i tak w to nie grają, więc nie wiedzą o czym mowa. Ale typek, który ma dostęp do Asmodiańskiego lfg, jest nie do zablokowania. Tak, nie łamie regulaminu, ale przewijanie co chwila jego spamu jest upierdliwe.

  • Z Elyosem który używa translatora to będzie problem, na takich " ludzi " niema mocnych... nawet support dużo tu nie da, bo jedynie co stanie się kolesiowi, to dostanie na pocztę w grze ostrzeżenie i je pewnie zignoruje... zastanawiam się, jak tu pomóc ale nie widzę zbytnio rozwiązania niż takiego, że któryś z GM/Adminów powinien nakazać zmianę nicku kolesiowi z Asmo, a Elyos to Hmm zmówić się z ekipa i go nadmiernie zabijać ? ( chociaż czekaj to jest zakazane )

    8b0f8ee1f66e6.png8e7c72ce29de1.png97d240e8bf99e.png

  • Translator nie jest tak upierdliwy. Wynaturzenia tego niedowartościowanego dziecka nawet są zabawne. Zabijanie go w grupie, to niestety dla niego woda na młyn. Solo atakuje grupy. Aby dokończyć questy trzeba go wtedy ubić. Wyboru nie ma. No i wtedy jesteś wyzywany od g...n. Bo w jego alternatywnej formie odbierania rzeczywistości, to on został zdradziecko zaatakowany przez liczniejszą grupę Asmodian. Wiem, że to nieeleganckie wypominać zachowanie nadpobudliwym i upośledzonym dzieciom, ale sam się narzuca siłą tym translatorem.

    Edited once, last by Widar ().

  • Slevin zaskoczyło mnie to tak bardzo, że nie ... brakuje mi słów. Byli chyba wszyscy GM'i albo większość. ŁAAA[ciach] no bardzo miłe urodziny miałeś. No i oni wzięli też sprawy w swoje ręce :)


    //Flood został usunięty

    Orestes