open-world farm on alati võimalus, world droppidena saab ancient transform scrolle, stigma enchant stone, ultimate pve/pvp enchant stonesi jne. Muidu enamasti on instanced mida saab koos teha või pvp jauramised. mis gear sul hetkel on? kui vajad abi HolyToweri või millegagi siis anna teada, me hetkel Solon neid asju. Kergelt uus gear juba olemas selle 1 kuuga
magebaby
tere tere
mängid samas serveris mis mina, mis su ign on?
KaruTapja
Tervitus!
Tore näha, et veel mõni eestlane mängus!
Ma ei ole eriti aktiivne mängija... Aioni RNG ajab ikka kole kurjaks vahel
Vahest väga lähedal, et üldse ära kustutada see mäng...
Sookoll - gladi
Plarakas - painter
magebaby
hehe nii on
iskan in-game pmi vahest
ehk leian sind onlines 
KaruTapja
Tervitus!
Kas midagi koos annab teha 7.0-s??
6.x-s nokkisin kollikesi hommikukohvi kõrvale ja istusin keb rannas õhtuti aga nüüd pole sel enam erilist pointi kuna ei pudene arvestatavat nänni.
Siege on paras slide-show...
Polegi nagu eriti midagi teha... või ma ei oska lihtsalt uusi võimalusi leida...
magebaby
open-world farm on alati võimalus, world droppidena saab ancient transform scrolle, stigma enchant stone, ultimate pve/pvp enchant stonesi jne. Muidu enamasti on instanced mida saab koos teha või pvp jauramised. mis gear sul hetkel on? kui vajad abi HolyToweri või millegagi siis anna teada, me hetkel Solon neid asju. Kergelt uus gear juba olemas selle 1 kuuga