Bohaterskie Wyzwania - dyskusja oraz opinie

  • Za ten tygodniowy quest pve na konto było 3x skrzynka po 1kk kinah (obecnie ma się jedynie 300k), 3x leg. kam. zaklinający pve i 2x biała transformacja. Obecnie za o wiele większą fatygę (moim zdaniem, tym bardziej nie wiadomo czy właśnie nie chcieli dać tych 800 mobów, ale w tym tygodniu nie chcą/nie mogą tego zmodyfikować i mamy wciąż 500) ma się znacznie mniej, bo koszenie mobów w Lakrum do łatwych nie należy, zwłaszcza jak się gra w szczytowych godzinach - pełno farmiących botów (wspomnę, że wiele z nich szczegółowo zgłosiłem do supportu wiele miesięcy temu i dalej wesoło na automacie farmią, nierzadko "latając" w kółko po pustych spotach - to na pewno nie bot), dużo ludzi (póki co), gdy są questy na pve, i 24/7 zergi przeciwnej frakcji. Konkretnie to 300k kinah, kamyk many (zwykle useless, którego nawet za 1 kinah na broku nie biorą), 1x leg. kam zaklinający pve (chyba że to błąd, nie miałem jeszcze czasu zaliczyć) i owe 2x białe scrolle. Za losowy kamyk many zabrano nam 2,7 kk kinah (przypominam, że to powinien być luksusowy quest, bo raz na tydzień i na konto, więc inne dzienne questy na kinah nie powinny być brane pod uwagę w ramach "rekompensaty") i 2 kamyczki - dalej ktoś twierdzi, że to nie nerf?


    Swoją drogą questy grupowe dalej zbugowane. Mi przykładowo w Gardenie zupełnie nie zliczało mobów, a raczej pojedyncze sztuki pomimo czyszczenia całej insty na różne sposoby (solo, z podczepionym altem, na naszym albo łączonym serwie itd.), przez co nie otrzymałem żadnej nagrody (jednej postaci, która była w party, ale nawet nie weszła do insty, zaliczyło mini-questa na 300k kinah, lol). Po takich bykach i pseudo-poprawkach mi się szczerze nie chce robić tych questów. Zalicza się to co się zalicza samo przy okazji, w innym przypadkach irytuje poświęcony czas i wysiłek czy zwlekanie z zaliczaniem inst, bo nawet nie wiadomo co ma być w tym tygodniu i z czym czekać (sam GF dawał kalendarze, które zupełnie nie pokrywały się z tym, co było w grze).

  • Po takich bykach i pseudo-poprawkach mi się szczerze nie chce robić tych questów. Zalicza się to co się zalicza samo przy okazji, w innym przypadkach irytuje poświęcony czas i wysiłek czy zwlekanie z zaliczaniem inst, bo nawet nie wiadomo co ma być w tym tygodniu i z czym czekać (sam GF dawał kalendarze, które zupełnie nie pokrywały się z tym, co było w grze).

    Tak masz rację, jest to strasznie odpychające widzieć, że q który powinien załadować się w 30 min. ładuje się dwa dni xd. To jest straszne. Swoją drogą, ciekaw jestem jaka osoba (a może grupa ludzi) odpowiada za te HT? W 5.x to jeszcze się jakoś trzymało, a teraz? Czasem się zastanawiam, czy Oni wiedzą jakie te rzeczy mają wpływ na graczy?


    Btw. robi1102 ja wiem, że czasem lekki troll do ODPOWIEDNIEJ sytuacji nie zaszkodzi. Ale poziom a raczej jego brak z jakim Ty to robisz na angielskim forum w temacie z HT jest ZBĘDNY.

    So what? So is everyone else...

  • Btw. robi1102 ja wiem, że czasem lekki troll do ODPOWIEDNIEJ sytuacji nie zaszkodzi. Ale poziom a raczej jego brak z jakim Ty to robisz na angielskim forum w temacie z HT jest ZBĘDNY.

    Nie wiem co on tam wpisuje, ale znając Robcia to jego prawdziwe myśli nie trolll. Wiec nie bądź taki ostry dla mojego "funfla" Roberta.

  • Czy ja właśnie dobrze zrozumiałem, że Aion odcina Polskie (inne jeęzyki też) tłumaczenia aion-a, chodzi o klienta jak i o samą grę. lol.

    Osobiście dla mnie angielski nie jest problemem, ale są osoby które mogą mieć problem z angielskim.


    Odnośnie HT:

    W formie żartu powiedziano na, że HT działa i będzie gotowe w PEŁNEJ wersji w 20xx r.

    Zakładam, że to będzie w 2020? lul.

    So what? So is everyone else...

  • Czy Aion na chwile obecną jest wydawany po Polsku i czy posada Polskie wsparcie ??

    Raczej koniec ze społecznością AION i chyba koniec EU gierki. NCSoft konta i gra przy abonamencie była EN jak czytałem historię. Teraz wraca do źródłowego języka. Był merge, który dał możliwości usunięcia innych języków. Szkoda, że zacząłem grać w AION tak późno. Patch 7.0 zacznie zabijać tą fajną gierkę. Jak kontent jest niezły, tak forma już nie bardzo. Niestety AION EU :(



    Nie wyobrażam sobie wiecznie pisać po angielsku mieszkając w Polsce tylko dlatego, żeby wypuszczać patche szybciej. Celes pamiętasz tą informację? "Nie będzie patcha zmieniającego rozgrywkę w bardzo dużym stopniu częściej niż jeden raz w roku" (lub podobnie) ? Wakacje, nie minie nawet 10 miesięcy od 6.2

    Edited once, last by robi1102 ().

  • Celes macie zamiar wrzucić więcej umów przemian do HT? Z tego co pamiętam to miały się one tam pojawiać częściej,by dać szansę ludziom na chociaż próby zdobycia legendarnej przemiany,bo aktualnie z 6 umowami na tydzień to legendarną przemianę większość graczy zobaczy w okolicach 2077r.

  • Celes macie zamiar wrzucić więcej umów przemian do HT? Z tego co pamiętam to miały się one tam pojawiać częściej,by dać szansę ludziom na chociaż próby zdobycia legendarnej przemiany,bo aktualnie z 6 umowami na tydzień to legendarną przemianę większość graczy zobaczy w okolicach 2077r.

    Galeas powiedział, że zwiększyli dostępność umów w formie ow (open world farming), umowy z HT ( 2x na tydzień), darmowe z shopu (2x na tydzień) oraz 1x co tydzień z "atreia pass", czyli łącznie daje nam to 5x gwarantowanych umów + to co Da się wyfarmić z ow (tygodniowo). Wiekszość z nich a wręcz w sume 100% to formy białe i zielone (nromal, large).

    O legendarnych wspomniał tylko coś o możliwych* "przyszłościowych eventach", ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem jego wypowiedź?



    *-0.05% szans

    So what? So is everyone else...

  • Czy ja właśnie dobrze zrozumiałem, że Aion odcina Polskie (inne jeęzyki też) tłumaczenia aion-a, chodzi o klienta jak i o samą grę. lol.

    Osobiście dla mnie angielski nie jest problemem, ale są osoby które mogą mieć problem z angielskim.

    Większość Polaków i tak gra na angielskiej wersji gry :d wystarczy popatrzeć sobie po statystykach chociażby na grupie na FB.

    mU5m41O.gif

  • Większość Polaków i tak gra na angielskiej wersji gry :d wystarczy popatrzeć sobie po statystykach chociażby na grupie na FB.

    Tak nie jest. Jak wszędzie: robisz kilka kont i odpowiadasz każdym po kolei ... i np masz 5 kont = 5 użytkowników na temat, i np 5 łapek w dół albo 5 hejtów [TEJ SAMEJ OSOBY], 5 używa angielskiego ...


    Oczywiście nie musi tak być i chciałbym, żebym się mylił ...


    Co do usuwania języków to sekcje językowe mają burze ... nie dziwota

  • Tak, mylisz się. Grając w Aiona spotkałem naprawdę mało graczy, którzy używali języka polskiego w grze. Nie oszukujmy się, że angielski klient jest kilka razy lepiej przetłumaczony, niż ma to się w przypadku Pl`a...

    Po drugie, wątpię że komuś chciałoby się tworzyć 5 fake kont na fb, żeby coś przegłosować w nic nie znaczącej ankiecie xD

    Aion przełożony na język angielski wcale nie jest trudny, powiedziałbym nawet że niekiedy jest bardziej logiczny niż polski.

    mU5m41O.gif