Posts by Neme

  Witam


  Legion PRIME poszukuje ludzi do wspólnej gry. Jeśli lubisz PvP i posiadasz TSA dołącz do nas ;) Po więcej info pisać PW (Nemenese w grze) lub aplikować pod G wypełniając krótki opis o sobie i od jak dawna grasz w Aiona. Do zobaczenia w grze ;)

  Witam


  Legion PRIME poszukuje ludzi do wspólnej gry. Jeśli lubisz PvP i posiadasz TSA dołącz do nas ;) Po więcej info pisać PW (Nemenese w grze) lub aplikować pod G wypełniając krótki opis o sobie i od jak dawna grasz w Aiona. Do zobaczenia w grze ;)

  Event jest całkiem spoko.


  Bardzo łatwo można zdobyć Legenarną przemiankę (standardowo fizyczną dla magików lub magiczną dla fizyków bo nigdy nie leci to pod klase).


  Za nadmiar skrawków można kupić stigma enchantment stony które są w przyzwoitej cenie co pozwala na zakup 2szt/tyg na postać.

  Z 3 bosów jest tylko 1?

  Devanion Essence która powinna nie palić przy podbjaniu nie działa. Devanion skill dalej zozstał na 10 poziomie.

  Powinna być jakaś gwarantowana nagroda za udział w evencie. Plusem jest fakt, że można zdobyć dużo kontraktów na przemiany, minusem zaś fakt łączenia 4 przemian w 5tą tej samej rzadkości. Trzeba mieć naprawdę farta aby dostać przemiane poziom wyżej. A z kontraktów na 62/43 rodzaje jeszcze nigdy nie dostałęm nic powyżej Large przemiany.

  Ogulnie dalej robią kantora i barda jako wspomaganie innych klas tylko zapomnieli że są instancje takie jak Tower of challenge gdzie nie jesteś jej w stanie na kantorze zrobić bo masz za małego dpsa

  No płacz i narzekaj dalej .Ciekawe co ma powiedzieć kleryk? Wróciłem po 4.5 i pierwsze zdziwienie nie mogę używać staffa. Jedna zielona stygma bijąca, 2 niebieskie i jedna złota.

  Chanter (kantor jest od wymiany walut) napiernicza większego DPSa i potrafi też zrobić większy heal. Od początku był on postacią pod support fizycznych klas tak jak bard jest supportem pod magików.

  Klasy dostają takiego nerfa, że można zapomnieć o jakiś chybrydowych buildach i za chwile każdy będzie latał na takich samych stygamch i devanionach,


  A wróć już tak jest.

  Do eventu zalicza tylko enchanty które mogą być sprzedawane na brokerze - kolejna wtopa. Pomimo masy enchantów nie mogę kupić skrzynki bo mam nie trejdowalne na brokerze. Reasumując wydaj masę kinahów na enchanty a potem jeszcze więcej nanpodbocie na +15.


  Swoją drogą na święta mogłyby być bonusy jak większy % do wbijania stygm czy podbijania eq albo boost do expa i Ap czy na kinahy.


  Odnosnie kinahow to niby drop z 7.0 ale kiedy HT dawało 14 mln za 4 runy, teraz ledwo 10 i to z dwoma broniami. Przydałoby się wiec zmniejszyć marże na brokerze z 15-18% do 10-12 alboni mniej

  Po 1 karcie darmowej na postać codziennie to jakaś kpina. Jeśli nikt nie zapłaci za Aion Coiny nie dostanie wartościowej nagrody z eventu.


  Był event z dyniami gdzie było to na każdej instancji nie można zrobić żeby karty leciały tez z bosów na instancjach? Po karcie dla każdego a nie jedna na całe pt.

  Do tego można dodać Jokera który zastąpiłby jakaś kartę której brakuje.


  Event w obecnej postaci jest typowo P2Win

  Tez często mam sandlogi. Z niczego wyskakuje komunikat „gra jest niedostępna w Twoim kraju”. Zanim odpalę Aiona na nowo zdąży z pt wywalić i po wejściu na inste :/

  Nara and HT before he will hit max lvl?

  U can collect skins from instances to keep sell them on broker. U doing all instances and selling items in general goods to get kinah for first gold pack. On starter account U wil get GP for 7 days so keep it when U will have a lot of skins for sell on AH.

  Edit:

  DO dark blue Q and camaign to hit 80 ASAP. Then do Narakali, HT Windstream PvE Q and Makarma.

  How You done it? On my cleric i have 200 HB with Sacrificial On, 2200 with Bene in set without HB manastones.

  Bene with Sacrificial was usseles becouse beter was Cal Lightning as full dmg.

  When You want heal on -xHB remember about Amplification and Blesed Shield which giving back some mana and icreasing HB for short period of time.

  Wy it showing me HT quests from previous day? It changing 2 quests per day? I should do it on all characters on which I can do them?Quests are for account bou it not counting on my SM quests which i done on cleric
  Cler
  SM

  Hello

  I done luna daily and weekly on my alts. I even don't know when SM and Sorc are on 70 lvls. I never played them two classes and i don't know what stigmas I should use for PvE. There are alts so i will be using it just for PvE events and some simple instances.

  Can any one help me which stigmas I should use for SM and Sorc to have good PvE DPS and survive?

  I don't want upgrade any stigmas, just basic 6 slots. Thanks for any help ;)

  I know about Prometeun and Makarma etc. But now I don’t have any good eq. I have just Legendary Pandora. We playing domu without any Legion so we don’t have people to boost ours gear (we don’t want something like this as well).


  Now we are on HT lvl.


  I saw it (Sensai answer) on forum yesterday. But when we are plaing duo as clerics DPS+Heal is great solution.


  In 6.5 i done higher DPS than couple sorcs. But i don’t know what manastones put in after removed magic boost and which staff using (any of them don’t have magic atk) or which stafs merge for PvE.


  I don’t like PvP becouse always will be some one over geared