Posts by robi1102

    To ja mam pytanie pomocnicze:

    >Czy ktoś wie, jakie są szanse na zaczarowanie stygmatu? - mam na myśli:

    Szansa na zaczarowanie stygmatu od poziomu 0 do poziomu +12 //?

    -->chodzi o oficjalne dane takie same, jak przy zaczarowaniu wyposażenia.


    Ja tego nie znalazłem niestety. Nie ma tego podanego do publicznej wiadomości albo ja szukać nie potrafię :(

    Galeas

    Do u still think that siege time and mass DC in-time of siege and dont get a points and others items is good in Dumaha?


    Will be any compensation after today's siege Dumaha? Lakrum? many ppl got dc with this information:

    "You are disconnected from the game server" - this info is not issue from player side.

    And i forgot add to my upper post.

    Galeas

    Explain me how does this Apsu's Blessing work? Explain me dissapearing shugos during an blessed altair, mostly after Altair Sieges at 20:00. Explain me this unability to buy additional items, during all blessing time - to 14:00 next day.

    Please explain me this case. I think i am sick in brain right now and all the time since 2 weeks. Why am I such frustrated? I am answering U - 2x Stella Ultimate Coupon, 5x Stella Legendary Coupon.

    Is it fair for this? I dont care about faction - this may touch as far as Asmodians or Elyos faction. Is it fair to have blessed altair and unable to buy items from blessing?

    Upgraded today 4 ancient items to +15 with purely ancient stones. Made them all +5 with ancients also and got them to +11/12 today quite easily. It's just rng and some of you got unlucky.

    1-10 not case.

    The problem is up to +15 - yes i saw this in my main. I bought new pvp earring and tried do +15. +10 easy mode but +15 ... only one i had this in +14.


    I see my Roll Dice during loot from World Bosses. I did this many, many. From over 10000+ items i got only 3: minon A contract and 2x box ulti manastone.

    >I know that league roll dice is 1-10000, but sorry ... max league members were 140-150. How it is possible that others get 10+ items and oothers got nothing? RNG ?


    If u R unlucky with RNG, explain me how to enchant if u have no luck with this RNG?

    How it is possible, that during 60 items from boss U roll 55 times below 100 or 200? xd Really u all believe with RNG mode? xdd please

    Z różnych typu rzeczy dropią różne kostki t.j. dla przykładu z runat i dreda dostajesz innego boxa niż z Senekty albo worldbossów- z każdej z tych rzeczy dostajesz inne złote kostki, ale każdy box ma inne 4 type. Jedynie nie wiem co z HP kostkami, albo super niski drop rate albo w ogóle nie dropią?

    Właśnie widzisz - czego nie otworzę, dostaję cztery takie same (złoto). Kupię na Ołtarzyku srebro, dostaję to samo co z Maxów Dumaha. Mogę Ci zrobić filmik i pokazać jak nie wierzysz. Nie mam zwyczaju cyganić - trochę chyba znacie.

    Mam dwa pytania:

    1. Czemu z paczek z kubusami - złotymi i srebrnymi - lecą zawsze, w każdym przypadku trzy lub cztery takie same rodzaje kubulusów? Zawsze takie same. Przypominam, że mamy 13 rodzajów kubusów. >>>?

    2. Czemu przy "ponowna identyfikacja" legendarnego przedmiotu z tego nowego patcha potrzeba minimum 50 milionów kinah? Jeśli ma się mniej kinah nie ma żadnych szans na ustawienie trzech pożądanych opcji. >>>?

    -w moim przypadku ponad 30x miałem takie same 3 parametry. Nie wierzę w losowość w tym przypadku. W pewnym momencie 4 razy z rzędu miałem takie same parametry z takimi samymi wartościami !!!!!!!

    Mogę się założyć, że jak zdejmę na alcie starą legendarkę, to za maksymalnie 15 mln kinah ustawię te same opcje ponownie. Boję się, co będzie przy nowym Ultimate - będziemy szli w miliardy Celes ?


    Ani w 1, ani w 2 pytaniu nie wierzę w losowość - ustawione na 100%. Coś ma lecieć a coś nigdy.

    Nie czytałam na ten temat. Spytałam się w grze jak przenieść postać i kazali mi zrobić elka i samej przenieść, ale nie pokazuje mi postaci do przeniesienia, a gdy wchodzę do gry muszę ciągle wpisywać "OK".

    Celes kazała pisać do supportu, jeśli w dalszym ciągu pokazuje Ci monit ...

    Chciałabym użyć fransferu postaci bo mam i elki i asmo na koncie i przenieść się na sillus, ale nie pokazuje mi ani jednej postaci i każą przyjść później.

    Jak po słowacg Galeasa - możesz stworzyć Elka / Asmo na tym samym koncie i serwerze. Dobry czas na konflikt frakcji bo podobno maja buga ...


    Ale to z kilku dni temu wiesz?


    Question: can we now create characters on both faction sides? Because I sure as hell can.


    Rephrased question: is this normal?


    same server ?


    the restriction was once lifted (and announced to be lifted) so that accounts which somehow still have faction conflicts could start/create the new class (painter).


    Indeed :)


    So I was thinking. If I do create a faction conflict on my account as a cause of this because I want to play the underplayed faction, will it force me out of the server once this thing is over?


    When it is over and the restriction is enabled again yes you will have to move some characters most probably.

    Ponoć działa, kiedy tworzysz nową postać - paintera ale tego nie sprawdzałem sam. Źródło Ci powie ... idź na EN i zobacz 60-61-62 Quick Question Short Answer

    Spróbuj od zrobienia instancji typu narakali, ht lub makarne. Jak dostaniesz duplikaty tego co masz to sprzedawaj do NPC. Obecnie to najlepszy zarobek, a z coraz lepszym gearem będzie coraz łatwiej.

    Tak. Narakali teraz solowa. Z HT miło bardzo legendy lecą - to sposobem efiku

    Wszystkie złota na sell. Makarna teraz jest w max 6 - ja polecam Ci ogarnąć nową mechanikę czyli pójść z grupą, a potem poptyać klera ze znajomych i po resecie chodzić duo.

    Nie grałaś rok, to domniemam, że aż tak słabego gearu nie masz :)


    Najefektywniej? Farmiąc luna na kilkudziesięciu altach dziennie i crafceniu 10kk kinah boxów (75%).

    Bossssz proszę nie mów na głos, bo się wyda :)

    Ale to prawda.

    I have a quick question do we have any list of Instance / Activities where we can get Engraved Manastones? We can farm them somewhere?

    I. Ulti / Legend

    Raid Mobs Dumaha bro, named World Bosses - Ancient Creatures

    Maximes Nameds Dumaha

    Crazed Anomos

    Maximes Nameds Lakrum - i dont know yet

    Crafted - critical crafted

    Atreia Pass

    II. Ancient

    OW drop

    Crafted

    Quests

    zapytam czy skończył Ci się już wcześniej wykupiony czas funkcji?

    Tak. Ikonka auto-loot poszarzała ze stosownym opisem, po najechaniu na ikonkę i próbie użycia (mam ją wyciągniętą do UI). Kupiłem z GSS'a kamień i użyłem. Nikomu w legionie z tego co wiem - nie udało się załadować tym kamykiem. Informacja - że brak odpowiedniego przedmiotu czy jakoś tak.

    I dont know what mobs has a chance to drop [rune]. I write now my thinking:

    >>> Raging Pupuru: [rune]

    >>> Dargor - this mob dinosaur near 124th art of Lakrum: [rune]

    >>> Balaurs near Lakrum Fortress - all empty or one malleability stone.


    U see - rage of these mobs R tottaly different - lol.


    I dont know Galeas what is the key, but yes - u have just added to my brain something new ^^ bro

    Mój problem jest związany z przedmiotem gry:

    Minion Contract Stone (1),

    a raczej jego wcześniejszego odpowiednika, dodany do nagród w eventach patcha 6.5:

    Contract Stone (2).


    Moje pytanie brzmi: dlaczego tego kamienia (2) nie można zastosować celem wykupienia funkcji shimiola, tylko trzeba kupić w Sklepie Złotego Piasku specjalnie tylko ten kamień (1) ?


    Celes