Posts by Grin

    Event dla wegearowanych postaci od star 5 w górę. Wpadają na iksach, albo po 3 painterów i zbierają wszystko. Jak zawsze, przeciętniak nie ma po co się tam wybierać, bo nawet jak zdąży, to albo go nikt do niekompletnego pt nie doda, albo zostanie ubity jak pies.


    Można było dać fajny, sprawiedliwy event typu grób cesarza shugo z truciem i zamrażaniem z równą szansą dla wszystkich na jakiś dobry drop.

    Ultimate Transformation w evencie, w dodatku takim, w którym bez realnej kasy nie złożysz wszystkich kart. A nawet jak złożysz, to szansa na przemiankę to jakieś 1 -3%. Ale spokojnie, znajdą się tacy, co opróżnią na to grube portfele. O to wam przecież chodzi. Z patcha 7.0, który miał być zbalansowany i ponoć anty p2w, zrobiliście po raz kolejny maszynkę do zarabiania.

    Może po dzisiejszym resecie będzie Ci wyświetlać poprawnie. I mnie zdarzało się, że na przejętym garniaku nie było charakterystycznej strzałki, ale rozmowa z właściwym NPC już rozwiązywała problem.


    A na czas oczekiwania na uruchomienie serwera, gorąco proponuję poczytać, czym są i do czego służą znaki interpunkcyjne, jak w polszczyźnie konstruuje się zdania. Zalecam też pobieżną lekturę słownika ortograficznego. Twoja wypowiedź obraża przeciętnego użytkownika tego forum. To brak szacunku, tym bardziej że prosisz tu o pomoc.

    Chciałem zapytać o handel dropu legendary i optimal z instancji. Teraz po fuzji serwerów pojawia się wiele propozycji zakupu od nieznanych nam (mam na myśli społeczność spoza Barusa) graczy. Jaki jest najbezpieczniejszy sposób na dokonanie takiej transakcji? Jakie rozwiązanie mogę nieznanej mi grupie z insty zaproponować? To nie jest przejaw ksenofobii, ale wewnętrzna, wrodzona ostrożność. Trudno się zdobywa kinah w grze, więc trzeba uważać.