Posts by Carmelina

Oooo, jednak się przekonali do wydania Aion classic ;o a ponoć miała być tylko wersja mobilna i nic więcej, no to mnie mocno zaskoczyli *-* szkoda tylko, że to cofnięcie się aż do 1.x patcha, nie grałam wtedy jeszcze więc nie mam pojęcia jak wyglądał Aionek w tych czasach ale super, że jednak będzie. Widząc jak pomału zamyka sie obecna wersja sądziłam, że NCsoft ma dość już tego tytułu.

Ale kuszą, aż pobiorę z ciekawości jeśli będzie europejska wersja, tęskno mi za tą piękną gierką ;-;

No spoko, byłam przygotowna na miażdżącą krytykę heheh na szczęście umiem ją sprawnie odpierać ;p

odkopałam stary temat bo chciałam swoją opinię dać, na szczęście zabronione to nie jest ;p

No spoko xD ja nie jestem na bieżąco więc nie dziwie się, ze mój post wywołuje śmiech xD ale i tak Aion padnie, to oczywiste. Może nie w Korei ale w EU to pewne. Po prostu szkoda, że jest coraz gorzej.

O mój boże, co to się dzieje :O :O po kilku ładnych miesiącach przerwy wchodze na forum żeby sobie poczytać o nowym patchu a tu się dowiaduję, że usuneli język polski z gry?? a więc Aion już upadł na same dno dna :( nie dość, że w momencie wprowadzenia nowej, absurdalnie kiczowatej klasy wbili sobie gwóźdź do trumny to teraz likwidacja 3 języków :( to już naprawde robi się coraz smutniejsze. Wiem, że jest tu bardzo duże grono kujonów z angielskiego ale ja jak wielu innych graczy uwielbiam grać po polsku i czerpać z tego przyjemność gdy się wszystko rozumie. Zszokowała mnie ta informacja i widzę czarno na białym już, że gra chyli się ku upadkowi i nie ma do czego wracać :(

wow, aż chyba w nocy nie zasnę z tego szoku xd

Hej Ray xD o kurczę to aż tak źle? :O wow... a kolega własnie mi pisał "jest spoko" haha czyli naprawdę gra umiera :/

Ja to chyba zlecę koledze by mi wlazł na konto i zobaczył czy nie mam konfliktu nazwy postaci :( nie wiem czym się kierować, niby piszą, że starsze postacie mają pierwszeństwo w zatrzymaniu nazwy ale z drugiej strony przegrywają te nieaktywne heh to pytanie za sto punktów czy wygra u mnie 5 lat grania w jajona czy to, że od 5 miesięcy nie ma mnie na grze xD

masakra jakaś....

planowałam powrót do gry po zakupie gamingowego kompa a zaczynam się coraz bardziej zastanawiać czy bedzie do czego wracać jak Aion umiera coraz szybciej.

Ach dzięki o to mi chodziło :) nie wiedziałam, że muszę wejść na ogólne forum, cały czas miałam odpalone po prostu zwyczajnie forum polskie.

To co do pytania drugiego, jest taka możliwość jak pisałam? czy tego się nie da już ustawić?

Trochę masakryczne te forum xD kilka dni czekałam najpierw aż mi naprawią brak możliwości pisania postów i nadal nie mogę paru rzeczy ogarnąć. Chociażby gdzie mają być te niebieskie ikonki i forum off/on ?? u mnie nie ma czegoś takiego Oo jest tylko ikonka mojego profilu, notifi coś tam, search i converastions. Koniec. A też bym chciała zlikwidować te obcojęzyczne fora bo denerwują. No i czy da się zrobić by w ogóle forum było po polsku w całości? czy to narzucone z góry jest.