Opinie społeczności i status różnych tematów

 • Ultimate Transformations

  Nadal rozważamy możliwość dodania zmiany, że legendarne transformacje nie zostaną zdegradowane podczas fuzji. Powiadomimy Was o podjętej w tym temacie decyzji.

  Stigma enchantment

  Stigma eventy odbywać się będą raz w miesiącu.


  Prosimy zauważyć, iż szansa na wbicie może ulec zmianie pomiędzy eventami - szansę będą zawsze ogłaszane dla każdego eventu w informacji o przerwie technicznej.

  S Rank minions

  Będą dostępne w czasie jednego z grudniowych eventów. W takim przypadku, system auto-hunting zostanie czasowo wyłączony.

  Auto-hunting

  Nie mamy obecnie planów, by wyłączyć ten system na stałe. Będziemy jednak elastyczni w tym temacie i będzie on wyłączany tymczasowo podczas niektórych eventów.

  Elite levels

  Dwiewiąta runda Elite Levels trwać będzie do 9.12. Dziesiąta runda planowana jest na grudzień.

  Nagrody Weterana (Veteran Rewards)

  Pracujemy nad ich aktualizacją. Nie możemy jednak podać jeszcze konkretnej daty.

  Platinerk

  Pierwszy koncept nie spełnił naszych wymagań, dlatego też, pracujemy nad nową koncepcją. Nie możemy jeszcze podać żadnych szczegółów.

  Classic server

  Nadal rozmawiamy z NCSoft na temat możliwości zaoferowania w naszej wersji takiego serwera w przyszłości. Jak tylko będziemy mieli konkretne informacje, podamy je tutaj.

  Aktualizacja 7.7

  Aktualizacja zostanie wypuszczona 4.11.2020 i rozdane zostaną darmowe glyphy. Mini-patche (koreańskie patche wydane po 3.06.2020) zostaną dodane na początku 2021.

  Przyszłe aktualizacje

  Po patchu 7.7 planowane są kolejne aktualizacje - obecna wersja nadal będzie rozwijana. Deweloper nie planuje skupiać się jedynie na Classic serwerze.

  Eventy

  Planujemy event PvP w Tiamarancie w listopadzie.

  :slove:

  cc.png