Aion 6.0 - najważniejsze tematy

 • Poniżej znajdziecie aktualne informacje na temat najważniejszych kwestii/problemów odnośnie Aion 6.2:


  Naprawa sprzedaży do NPC/inventory:

  Kontrakty/Eliksiry transformacji:

  • W czasie przerwy technicznej 4.10.2018, jako pierwszy krok w celu zbalansowania dostępności kontraktów w grze, dodaliśmy możliwość wydropienia kontraktów w niektórych instancjach.

  • Obecnie można zakupić 1 kontrakt tygodniowo u ShugoBota.
  • Obecnie gracze otrzymują 2 darmowe kontrakty tygodniowo / raz na konto w naszym Sklepie (zostanie to usunięte wraz z wprowadzeniem Bohaterskich Wyzwań).
  • Nadal dodawać będziemy kontrakty do eventów.

  Kamienie Zaklinające

  • W dniu 23.01.2019 wgrane zostały balans szans na zaczarowanie z patcha 6.5.
  • Chcielibyśmy udostępnić więcej tych ważnych przedmiotów w systemie Bohaterskich Wyzwań, systamie Platinerka oraz nadchodzących grudniowych eventach.
  • System morfowania kamieni zaklinających jest obecnie oceniany i jak będziemy mieli na ten temat nowe informacje, to przekażemy je społeczności.

  Bohaterskie Wyzwania:

  • Nadal pracujemy nad wprowadzeniem tego systemu. Jest już ona prawie gotowa, ale nadal występują pewne błędy i nie możemy wprowadzić tego systemu zanim wszystko nie będzie działało jak należy. Istnieje niewielka szansa, że system ten zostanie wprowadzony w styczniu.

  :slove:

  cc.png

 • Aktualizacja tematów na podstawie najnowszego odcinka Daeva's Tavern.


  Łączenie serwerów: przygotowujemy się do łączenia serwerów i planujemy przeprowadzić je 27.03.2019. Więcej szczegółowych informacji na temat łączenia oraz które serwery zostanie podane w najbliższym czasie.


  Patch 6.5: aktualizacja planowana jest na 3.04.2019. Przygotowania idą dobrze i pojawią się newsy oraz/i kolejny odcinek The Daeva's Tavern na ten temat.


  Bohaterskie Wyzwania: zostaną wypuszczone w dniu dzisiejszym (6.03.2019). Prosimy zauważyć, iż przez pierwszy tydzień będziemy mieli testowe zadania i nie są to prawdziwe (ostateczne) Bohaterskie Wyzwania. Jeśli testy przebiegną prawidłowo, prawdziwe zadania wystartują tydzień później.


  System morfowania kamieni zaklinających: system ten zostanie dodany do gry w marcu. Potrzeba będzie więcej kamieni zaklinających niż w wersji NA, lecz dodamy także więcej receptur - także na kamienie many oraz skrzynki z umiejętnościami daevanion.


  Shugo Bot: paczki kamieni zaklinających będą dawały określoną ilość legendarnych kamieni wg. wyboru gracza. Zostanie to wprowadzone w marcu.


  Shugocopia: zostanie dodana do Przejścia Atrei z patchem 6.5 (wraz z innymi nagrodami).


  Systamie Platinerka: nadal jest przebudowywany od kilku tygodni i na razie nie spełnia naszych oczekiwań.Nie mamy na razie żadnego ETA.

  :slove:

  cc.png

 • 6.5: Cel na 03.04. przygotowania wyglądają dobrze będą wiadomości i / lub inny epizod Taverny na ten temat.


  Połączenie Serwerów: przygotowujemy fuzje i planujemy ja na dzień do 27.03. więcej informacji ze szczegółami na temat serwerów nastąpi w tym tygodniu.


  Kinah / dostawca: Poprawka


  - Sprzedawcy NPC dają ci 15% wartości ceny przedmiotu.

  - Prowadzimy również wydarzenie z dropiem Kinah, które pozostanie do czasu, aż próby bohaterów będą aktywne. Wydarzenie zakończy się 03.04

  - dodaliśmy woreczki Kinah do bota shugo, które można kupić codziennie.


  Kontrakty na transformacje / mikstury:


  - Dodaliśmy pierwsze źródło kontraktów w grze jako pierwszy krok. Możesz teraz wytropić również kontrakty w niektórych lochach. Zostanie to usunięte w wersji 6.5, ale zostaną dodane za to inne źródła.

  -Możesz teraz kupić 1 kontrakt na tydzień od Shugobota.

  -Obecnie otrzymujesz 2 darmowe umowy co tydzień na konto (zostanie to usunięte, gdy wersja 6.5 będzie aktywna) i inne źródła zostaną dodane.

  - Kontrakty są teraz dostarczane w próbach bohatera


  Kamienie zaklinające / stawki:


  wersja 6,5 zostały wprowadzone poziomy zaklinania

  - Zaczęliśmy dodawać więcej kamieni jako nagrodę w wydarzeniach i będziemy kontynuować ten trend.

  -Kamienie są teraz dostarczane w próbach bohatera (zaczynając od 13.03).

  - Morfingowa funkcja przekształcania starożytnych kamieni w legendarne kamienie i w Ultimates została zaimplementowana od 13.03  Próby bohaterów:

  Rozpoczynają się od 13.03. Mamy problemy z zawieszaniem się systemu od czasu do czasu (w rezultacie misje nie są ukończone i nagrody nie są dostarczane), a niektóre zadania wydają się być zbugowane: Misja Narakalli nie działa, misje garnizonowe nie działają w grupie ale powinny teraz działać zarówno solo, jak i w grupie (zauważ, że nie będzie działać w sojuszu).


  .Pracujemy nad analizą i naprawą wszystkiego. Wdrażamy również ulepszenia interfejsu.


  System Platinerk (następca systemu Veteran):

  - Jest już przerabiany od kilku tygodni, ponieważ nie spełnił oczekiwań. Na razie brak terminu przywrócenia od działania.


  Shugocopia:

  - Zostanie dodany do Przełęczy Atrei z wersja 6.5. Na razie zegar został skrócony do 21 godzin.


  -Shugo Bot:

  - Pakiet kamieni zaklinania zapewni teraz legendarny kamień twojego wyboru. Dodano w dniu 13.03


  Produkcja księżycowa:

  - Skrzynka kinah została zmieniona i teraz daje 10 milionów kinahow.


  -Morfing:

  -Dalsze przepisy zostały dodane do morfingu, takie jak Kamienie Many i skrzynki umiejętności daevanion. Sprawdzamy wczesne opinie i prawdopodobnie wprowadzimy pewne korekty.