ZAPOWIEDŹ AKTUALIZACJI 7.3

 • Red Katalam: południe wzywa


  Update_7_3_Slider_Coming_Soon.jpg


  Nadchodzi aktualizacja z wieloma nowymi treściami - w szczególności fani PvP pokochają AION 7.3!

  Update_7_3_Genesis_Training_Ground_6_tn.jpg Update_7_3_image-2020-02-07-15-07-57-052_tn.jpg Update_7_3_South_Katalam_09_tn.jpg


  Na południe

  Ostatnia aktualizacja przywróciła na serwery bardzo popularną mapę Red Katalam (North) - ale to był oczywiście dopiero początek. Konflikt z Balaurami toczy się dalej na polach bitwy Red Katalam (South). Nastawcie się zatem na zacięte bitwy o garnizony i bezwzględne oblężenia.


  Sprawdźcie swoje umiejętności

  Przywdziejcie zbroję i naostrzcie oręż, ponieważ już wkrótce będziecie mogli sprawdzić swój skill na indywidualnej "Genesis Battle Arena" w trybie PvP z maks. 12 graczami.


  Dla "singli"

  W domenie PvE AION 7.3 ma także sporo do zaoferowania: eksplorujcie nową instancję "Kubrinerk’s Monster Cube Laboratory", zbierając kostki (Cubes). W lokacji Hidden Minionite Warehouse znajdziecie Minionite dla Waszego wiernego towarzysza.


  Wyścig z czasem

  Uważacie się za bogów PvE? W takim razie zapraszamy do trybu "time attack", który będzie dostępny w niektórych instancjach. Jeśli uda wam się przemierzyć instancję przed upływem czasu, otrzymacie dodatkowe nagrody.
  A kiedy nadejdą te wszystkie dobrodziejstwa?

  Aktualizacja będzie grywalna prawdopodobnie już od 4.03.2020. Data ta może jednak w każdej chwili ulec zmianie, ponieważ chcemy zagwarantować Wam jak najlepszą jakość.

  W ciągu najbliższych dni miejcie zatem oczy szeroko otwarte i nie przegapcie kolejnych newsów o aktualizacji AION 7.3!


  Wskazówka: od aktualizacji AION 7.3 nasze newsy będą tłumaczone tylko na języki angielski, niemiecki i francuski.