Grudniowe Eventy

  • Hejo.

    Postanowiłem stworzyć ten temat po przeczytaniu nowych :) Jestem pod wielkim wrażeniem, że w evencie Tajemnicze Magiczne Lampy, który jest łączony (co tydzień za darmo na konto i/lub za odpowiednią ofertą AS) można wygrać Kaisinela. Wiadomo - trzeba nie rozbić lampy "nieczystym pocieraniem" :P no ale i tak ...

    Z kolei bohaterskie wyzwania na Solorius Świąteczne Bohaterskie Wyzwania daje inne dobrodziejstwa. Jestem taki zaskoczony, że jest to nie do opisania. Tak, napisałem ten temat będąc w skrajnym podziwie <3

    Celes mam tu do czynienia z prawdziwym Solorius w Atrei i nie ukrywam, że to jest SPOKO ;)


    A Wy, jakie macie odczucia?

  • Ja wydałem całą kasę na crafcone graty. Nawet po taniości Gold Packi zgoniłem. Chciałem zainwestować w swoją postać. A potem GF odwalił numer z tym eventem. Nie mogłem za bardzo w nim wziąć udziału. Spłukany iwnerwiony. Od instalowałem grę. Przyżekłem sobie nie dotknąć nigdy w życiu żadnej gry wydawanej przez Gameforge. To tyle ode mnie co do eventów. Żegnam

  • Ja wydałem całą kasę na crafcone graty. Nawet po taniości Gold Packi zgoniłem. Chciałem zainwestować w swoją postać. A potem GF odwalił numer z tym eventem. Nie mogłem za bardzo w nim wziąć udziału. Spłukany iwnerwiony. Od instalowałem grę. Przyżekłem sobie nie dotknąć nigdy w życiu żadnej gry wydawanej przez Gameforge. To tyle ode mnie co do eventów. Żegnam

    Ile lamp kupiłeś? a ile miałeś +7 +8?


    Co dostałeś jako bardzo dobre nagrody?

  • Ja wydałem całą kasę na crafcone graty. Nawet po taniości Gold Packi zgoniłem. Chciałem zainwestować w swoją postać. A potem GF odwalił numer z tym eventem. Nie mogłem za bardzo w nim wziąć udziału. Spłukany iwnerwiony. Od instalowałem grę. Przyżekłem sobie nie dotknąć nigdy w życiu żadnej gry wydawanej przez Gameforge. To tyle ode mnie co do eventów. Żegnam

    Ile lamp kupiłeś? a ile miałeś +7 +8?


    Co dostałeś jako bardzo dobre nagrody?

    ??? Zły post zacytowałeś

  • Odpowiadając, bo chyba też się zgadzam, że nie ten ten post zacytowany:

    Event z Lampami jest podobny do śnieżynek, matrioszek ... i trzeba przyfarcić. Zrobiłem 2x Narakali jak dotąd, więc nie mogę powiedzieć, co dostałem :)

    Wyraziłem podziw, jakie nagrody mamy my wszyscy w Atrei do zdobycia. Raczej przyznacie, że to bardzo miłe dostać takie nagrody na +7 i +8 :)

    W evencie można uczestniczyć czysto f2p, bo mamy instancję z nim połączoną oraz pakiet lamp w sklepiku oraz dodatkowo, decydując się na jedną z ofert można zwiększyć swoją szansę:) Dla każdego coś dobrego.

  • przecież o to w tym wszystkim chodzi, czy to shugo game, czy to karty, czy teraz

    rzuć na listę nagród jakiś super mega item na który jest szansa 0,000001% i śmiej się z ludzi którzy to kupują

    liczy się kasa

    dla mnie każdy event w którym możesz coś dokupić z shopu żeby zwiększyć niby szanse to nie event

  • Mając osiem albo 10 postaci na koncie z wymaganym levelem, to lamp można wyfarmić sporo. Tak, jest szansa, że w skrzynce nie znajdzie się lampy, ale jest również szansa na to, że jednak tam będzie. Na 50 wejść dostać licho nawet, bo 10 albo mniej - to i tak te Lampy otrzymano modelem f2p. Zakładając nawet, że event trwałby tylko 2 tygodnie, to i tak lamp miałoby się sporo. I skąd taka pewność, że pocierając w odpowiedni sposób się nie przyfarci? :)

  • No to jak jak to jest jak to nie ma różnicy by dostać więcej lamp trzeba zrobić instancję która jest na 80 lv tak ? Śnieżki natomiast dostawało się za free wystarczyło się zalogować i nawet nie trzeba było ich podbijać na +10 sprzedawały się jak drożdżówki. Nie ma co ukrywać Korea robi pod górkę z wszystkim w grze. Co do tego co pisał Sharppainter : moim zdaniem HT jest bezsensu. Po co mi enchant jak mam ich ok 1000szt. i ok 200 ultimate będę robić questy by dostać kolejny ? I niby co mam nimi podbijać skoro wszystko mam na +15 ? Z resztą większość graczy też. Nie wspomnę tu o kluczach które zostały zakupione u NPC i nie wiadomo co z nimi zrobić skoro już nie ma eventu z powodu braku skrzynek specjal. Tak na marginesie kto daje taki event a potem go zabiera tłumacząc zrujnowaniem ekonomi w grze. Wystarczyło to owszem wstrzymać ale dać np. co środę 3 x mapkę do skrzyni special by gracze którzy nie mogli zyskać choć trochę zarobili. Na chwilę obecną gracza który nie dostąpił zaszczytu brania udziału w ewencie nie stać na GP lub zakup biżuterii +15. Totalna klapa. Proszę nie odpisywać na mój post kończę grę i nie wiele mnie interesuje co kto odpisze.