Zemsta Kapitana Groggeta (11.09. do 2.10.2019)

 • Wyzwól bezbronne shugosy z łap tych podłych piratów i zgarnij fantastyczne skarby

  slider_may2019_event3.jpg


  :!:Czas trwania: 11.09. do 2.10.


  A niech to dunder świśnie! Powrócił Kapitan Grogget, komendant piratów Shulak! Kapitan bodajże najbardziej osławionego statku z całej Atreii, Steel Rake, chce się zemścić na Daeva! Póki co pojmał garstkę niewinnych shugosów i uwięził ich w Steel Rake Fortress, a Twoim zadaniem jest ich wyzwolenie. Wiedz jednak, że to zadanie będzie wymagać od Ciebie całych Twoich pokładów siły i odwagi.


  Twoja inwestycja opłaci się jednak nie tylko dla biednych shugosów, ponieważ podczas eventu możesz zgarnąć wspaniałe przedmioty, jak np.: [Event] Boparobo Bundle, [Rune] Autumn Harvest Transformation Contract (65 types) oraz Pirate King Costume!


  2019-04-16_AI_Ready_Action_Screenshots_105x65_1.jpg 2019-04-16_AI_Ready_Action_Screenshots_105x65_2.jpg 2019-04-16_AI_Ready_Action_Screenshots_105x65_3.jpg 2019-04-16_AI_Ready_Action_Screenshots_105x65_4.jpg

  A tak to działa:

  Gracze od poziomu 76 mogą wkraczać do solowej instancji Steel Rake Fortress jeden raz dziennie. Wstęp będzie resetowany codziennie o godz. 9:00.


  Dodatkowe wejścia można uzyskać w następujący sposób:

  • Loguj się codziennie, pozostając w grze co najmniej 3 godziny, by otrzymać przedmioty 2x [Event] Entry Coins for the Steel Rake Fortress.
  • Wymień przedmiot [Event] Freeze Frame u Katoshunerka na Entry Coins.
  • Kup Entry Coins w AION-Shopie.

  Natarcie na Steel Rake Fortress

  Podczas natarcia na Steel Rake Fortress możesz zebrać klucze, które są potrzebne do uwolnienia shugosów. Im większe sukcesy będziesz odnosić w swojej krucjacie przeciwko piratom, tym więcej kluczy uda Ci się zebrać, a tym samym pozyskać lepsze nagrody.

  Część 1 – Droga do twierdzy

  Pogadaj z Blubberinerkiem i dowiedz się, jakie cele musisz spełnić. Dostęp do twierdzy musisz wywalczyć na skuterze wodnym – słabo? Korzystaj z uzbrojenia skutera wodnego: Drana Bomb oraz Long-range Drana Bomb.

  Część 2 – Walka w twierdzy

  Gdy dotrzesz do Steel Rake Fortress, Blubberinerk wręczy Ci Pipeline Blast Bomb w celu sabotażu rurociągów twierdzy. Twoim zadaniem jest zniszczenie 3 Pipeline Controllers.


  Ponadto otrzymasz Mounter for Enhanced Rascal: wsiadaj zatem do mecha i srogo skop tyłki siepaczom Kapitana Groggeta! Kopiąc tyłki, skorzystaj z pełnego, śmiercionośnego arsenału mecha: Fire Cannon, Fire Throw, Install Bomb i Paralysis.


  Rozpraw się z parszywymi siepaczami Groggeta: Doctor Arcetto, Madame Chichiriko i Captain Muata. Pokonaj ich, a z ich cuchnących trucheł zabierz Slave Keys i uwolnij 10 shugosów!


  Pod koniec zmieć jeszcze Groggeta z powierzchni Atreii, aby pożałował, że w ogóle powrócił.

  Część 3 – Czas na nagrody

  Za pokonanie Groggeta otrzymasz klucz oraz po jednym dodatkowym kluczu za każdego uratowanego shugosa (maks. 10 sztuk). Następnie gra przeniesie Cię wraz z Blubberinerkiem na wyspę skarbów, na której możesz zebrać przedmiot [Event] Freeze Frame ze skrzyń skarbów Steel Rake.


  Wymień te kadry u Katoshunerka na cenne przedmioty i olśniewaj chwałą!


  Wskazówka: przedmioty eventowe zostaną usunięte z gry tydzień po zakończeniu eventu.

  :slove:

  cc.png