Ilość FPS w Aion

 • Mam problem odnośnie FPS w Aion. Ile FPS macie podczas normalniej gry/siege ?

  U mnie podczas normalnej gry FPs wachają się pomiędzy 60-100 za to podczas siege mam problem gdyż nie da się praktycznie nic zrobić FPS są w granicach 10-20. Gram na najniższych możliwych ustawieniach graficzny, wszystkie dodatkowe opcje graficzne również mam powyłączane. Ma ktoś jakieś rady ? Jak wygląda sprawa silnika graficznego w Aion korzysta on bardziej z procesora czy karty graficznej? Dodam że wykorzystanie procesora podczas siege wacha się w okolicach 50%.

 • U mnie podczas normalnej gry FPs wachają się pomiędzy 60-100 za to podczas siege mam problem gdyż nie da się praktycznie nic zrobić FPS są w granicach 10-20.

  Tak jak większość ;/  Ma ktoś jakieś rady ?

  Wyłączyć nazwy postaci, legionu, pety, itp oraz ustawić czat (lub go wyłączyć całkowicie) aby nie pokazywał info o walce, bufach wroga, zgonach, czatu, itp (podobno to czasami pomaga).  Jak wygląda sprawa silnika graficznego w Aion korzysta on bardziej z procesora czy karty graficznej? Dodam że wykorzystanie procesora podczas siege wacha się w okolicach 50%.

  Jak podaje wikipedia Aion jest na silnik gry CryEngine 1.9. Podobno ten silnik lubi mocne CPU 1 rdzeniowe z wysokim taktowaniem.