Aukcje błyskawiczne - dyskusja i opinie

  • Ciekawa forma wysondowania ile walenie są gotowe zapłacić za poszczególne rzeczy

    :)

    Rumak rosy najniższa cena to 180. Cena regularna, bez żadnej obniżki. Specjalnie poczekałem, żeby zobaczyć, ile zejdzie najniżej. To ta forma legendarna o 20:45 będzie warta jakieś 1000 - 1500 ac ... EDIT: w sensie ostatnie 30s ... EDIT: ale ża*ka otwarta do 23 więc izi dla koksów :P

  • 1500? chyba 15000 z upustem do 12000, 300zł (80 euro) za legendarną przemianę?

    Jeśli jednak rzeczywiście sprzedali by tak tanio mogłoby to oznaczać jedno z poniższych:


    1 - dadzą 5-10 umów a te znikną w moment ala 5 sec (dla wielorybów to wręcz darmo)

    2 - w patchu 7.0 zaplanowano jakiś event gdzie każdy będzie miał możliwość zdobycia legendarnej przemiany <-- im w końcu również nie jest na rękę, że non stop ubywa nam graczy

  • 2 - w patchu 7.0 zaplanowano jakiś event gdzie każdy będzie miał możliwość zdobycia legendarnej przemiany <-- im w końcu również nie jest na rękę, że non stop ubywa nam graczy

    XD. Możesz usunąc punkt 2. bo to się raczej nie stanie.

    Fakt faktem, ze graczy ubywa i będzie ich coraz mniej. Ciekaw jestem tak "tylko czysto teoetycznie", czy ten cały "los/przeznaczenie" wyznaczył datę upadku aiona w UE.

    So what? So is everyone else...

  • Dokładnie Psycho trafiłem przy 1 punkcie, jeden znajomy planował kupić legend forme max do 3000 aion coinów gdy tylko cena spadła do owej ceny i kliknął licytuj pokazało, że już "wyprzedany" zaktualizował i znowu mógł kupić gdy kliknął znowu "wyprzedany" tak więc celem było fałszywa nadzieja graczy + może 3 legendarne przemiany <--- szczerze to wygląda na nielegalne ale nie oszukujmy się kwestia aktualizacji, odświeżania i spora część graczy ma teraz sporo niewykorzystanych aion coinów a oni $ :D

  • No spotkałem się ze stwierdzeniem, że osoba chciała kupić coś, Aion Coiny zostały zabrane. a item nie został dodany do ekwipunku. Nie było też w zakładkach nagród - ale Aion Coiny zostały zabrane z konta