Zapowiedź zmian w dostępnych językach klienta gry

 • Wraz z aktualizacją 7.0 odłączamy wsparcie dla trzech z naszych języków (PL, ES, IT)


  AI_Teaser_PD_letter.jpg


  Witajcie Daeva!


  Jak już być może słyszeliście w naszym ostatnio odcinku »The Daeva's Tavern«, postanowiliśmy zaprzestać lokalizacji gry dla trzech z naszych dotychczasowych języków, a mianowicie dla polskiego, hiszpańskiego i włoskiego.

  Co to oznacza dla Was?

  Jeśli do tej pory graliście w AION po polsku, hiszpańsku lub włosku, to od aktualizacji 7.0 będziecie musieli wybrać niestety inny język. Wraz z usunięciem lokalizacji z gry zniknie także dotychczasowy content w danych językach. Newsy na naszej stronie internetowej będą się jednak nadal ukazywać w we wszystkich naszych językach. To samo dotyczy naszego forum i supportu, który nadal będzie wspierał wszystkie dotychczasowe języki.

  Ale dlaczego?

  Decyzja o odłączeniu trzech języków była niestety nieunikniona. W AION nie gra już tyle osób, co przed kilkoma laty. Tłumaczenie regularnych i bardzo obszernych aktualizacji na sześć języków wymaga dużo czasu i pochłania lwią część naszych zasobów, które postanowiliśmy wykorzystać do ulepszeń innych aspektów gry. Pragniemy stale pracować nad jakością i usprawnieniem rozgrywki w AION.


  Jesteśmy pewni, że rezygnacja z części lokalizacji pomoże nam w osiągnięciu tych celów, a aktualizacje i łatki z Korei szybciej będą docierać do naszej społeczności. Ponadto chcemy zainwestować zwolnione w ten sposób zasoby do testowania nowych funkcji gry z Korei. Pozwoli nam to drastycznie zredukować ilość bugów i problemów, które pojawią się w stałej zawartości lub eventach.


  Już tę wkrótce nadchodzącą aktualizację udało nam się w ten sposób przygotować znacznie szybciej niż zazwyczaj. Jesteśmy pewni, że uda nam się to osiągnąć także dla wszystkich niemniej wspaniałych aktualizacji następnych lat.


  Na razie cieszymy się już na AION 7.0: na naszej stronie internetowej znajdziecie wkrótce bardzo ciekawe spoilery nowych treści i funkcji z gry. Miejcie zatem oczy szeroko otwarte i wypatrujcie naszych następnych newsów!

  Wasz zespół AION

  :slove:

  cc.png