Brak questów

  • mam assasyna na 65 lvl i nie mam żadnych questów na żadnej mapie. Szukałem wcześniej rozwiązania problemu i pisało że mam zaznaczyć opcje pokazywania misji poniżej 65 lvl czy jakoś tak zaznaczyłem i nic po restarcie aiona również nic się nie zmieniło. Aktualnie utkwiłem na tym lvl ponieważ nie mam żadnych misji prócz tych eventowych a kampania(chyba kampanie to złote xD) mam dopiero od 66 a jakoś nie widzi mi się wbijać to na potworkach bo bym musiał expić z 15h aby wbić ten lvl :( co mam zrobić ?

  • mam assasyna na 65 lvl i nie mam żadnych questów na żadnej mapie. Szukałem wcześniej rozwiązania problemu i pisało że mam zaznaczyć opcje pokazywania misji poniżej 65 lvl czy jakoś tak zaznaczyłem i nic po restarcie aiona również nic się nie zmieniło. Aktualnie utkwiłem na tym lvl ponieważ nie mam żadnych misji prócz tych eventowych a kampania(chyba kampanie to złote xD) mam dopiero od 66 a jakoś nie widzi mi się wbijać to na potworkach bo bym musiał expić z 15h aby wbić ten lvl :( co mam zrobić ?

    Tygodniowa luna i codzienna. Dużo expa. Myśle,że to Ci pomorze Howster102 . ;)

    So what? So is everyone else...

  • Q w Makarmie w Vengar zrobiłeś? Jeśli nie, to już masz odpowiedź. Też tak miałem raz.

  • Q w Makarmie w Vengar zrobiłeś? Jeśli nie, to już masz odpowiedź. Też tak miałem raz.

    nie jestem pewien po przerwie technicznej sprawdzę i dam znać

  • Makarme mam zablokowaną bo jest od 66 lvl :P więc to nie może być przyczyna braku questów

  • Wybacz za pomyłke, byłem przekonany że makarma od 65 jest, dawno alta nie expiłem.

    Zostaje ci tylko luna i moby aby dobić do 66.

    Polecam amulety na exp i herbatki

  • dobra można zamknąć jedną misje (Niebieską) zrobiłem nie poprawnie nie zabijając uzdrowiciela dusz w schronieniu balaurów a po zrobieniu jej poprawnie mam 66 lvl kampanie i te ciemno niebieskie misje więc już jest dobrze tylko zastanawia mnie fakt czemu nie mam tych błękitnych misji no ale cóż obejdzie się bez tego . Dzięki Eshiya za pomoc bo dzięki tobie wpadłem na to że mogłem czegoś nie dokończyć