Szybkie pytanie <<>> Szybka odpowiedź

  • Troche lipa moim zdaniem jeśli chodzi o przelicznik.

    Zamiast dać sztabki za range, to przelicznik dali kosmiczny.

    Szkoda że 4 miechy zaliczania siege i tylko jakieś 3 szt sztabek wpadnie.

  • Troche lipa moim zdaniem jeśli chodzi o przelicznik.

    Zamiast dać sztabki za range, to przelicznik dali kosmiczny.

    Szkoda że 4 miechy zaliczania siege i tylko jakieś 3 szt sztabek wpadnie.

    Jakby dali przelicznik za rangę to gracz z nergala, który robi siege od pół roku dostałby tyle samo rekompensaty co gracz robiący siege od 8 lat, to by było niesprawiedliwe.

  • Jakby dali przelicznik za rangę to gracz z nergala, który robi siege od pół roku dostałby tyle samo rekompensaty co gracz robiący siege od 8 lat, to by było niesprawiedliwe.

    Tyle GP w patchu 5+ można było dostać w 1 dzień co ma top 1 na Nergalu "który robi siege od pół roku"

  • Tyle GP w patchu 5+ można było dostać w 1 dzień co ma top 1 na Nergalu "który robi siege od pół roku"

    Ta, dlatego dziwi mnie dlaczego GF tak zwlekał z patchem 6.5, w którym siege będą dawały podobne/większe HP niż w 6.2 ( 600 bazowego HP + dodatowe kilkaset do wyfarmienia grając aktywnie i bijąc mobki itp)

  • Oki dzięki, dopytam się.


    Ale mogę powiedzieć na razie, że z patchem 6.5 będziemy mieli specjalną promocję w Sklepie Złotego Piasku ;) (nie dam sobie ręki uciąć, że to ta sama co w RU :P)


    :slove:

    cc.png

  • Na ru nawet rekompensaty za hp dostali 2,5 raza lepsze to i u nas jak zwykle cos spiernicza^^ moze i beda te same itemy ale ceny z 10x wieksze wiec nawet chodzac 8 lat na siege nie starczy na najlepsza xd pazerne gf wszystko zepsuje!

  • Yo wszystkim! Myślę nad powrotem do gry żeby sobie popykać tak 4fun na czilku i ze względu na to mam do was kilka pytań.


    Czy coś się zmieniło w kwestii AH? Kiedyś można było handlować praktycznie wszystkim i czuło się, że ma się wpływ na ten świat w pewien sposób. Późniejsze zmiany w tym systemie w ogóle mi się nie podobały, wręcz zniechęcały.


    Czy wiecie coś na temat nowego Battlefield'u i trybu Scramble? Ogólnie chodzi mi głównie o nowości w aspekcie PvP co zostanie dodane itd. Jeżeli macie jakieś info to dajcie znać.

    AION-Guide-Book-Main-Classic.jpg

  • Jutro tylko Merge serwerów, za tydzień? Wchodzi 6.5 i nowe instancje pvpve. Teraz praktycznie niczym nie można handlować, mimo to brok pełen badziewia po kosmicznych cenach (stan na ostatnie 2 tyg)

  • Jutro tylko Merge serwerów, za tydzień? Wchodzi 6.5 i nowe instancje pvpve. Teraz praktycznie niczym nie można handlować, mimo to brok pełen badziewia po kosmicznych cenach (stan na ostatnie 2 tyg)

    Raczej nic sie nie zmieni. Popsuli ekonomie poprzez dodanie morphingu tzn fragmentow do craftu, pozniej jeszcze dobili boxem z luny z 10kk kinah (ludzie po kilka miliardow sobie wycrafcili)... a za tydzien usuna kase z instancji.

  • Nie no dobra spoko, dzięki za odpowiedź...wbiłem do gry i za chwilę wylogowałem...to jednak nie był dobry pomysł żeby myśleć o powrocie xD

    AION-Guide-Book-Main-Classic.jpg

  • Fakt. Usuną kase z goka i mirash, ale dali boost na kinachy na ten ostatni tydzień.

    Ps. Ciekawi mnie o której dzisiaj serwery ruszą.

  • Fakt. Usuną kase z goka i mirash, ale dali boost na kinachy na ten ostatni tydzień.

    Ps. Ciekawi mnie o której dzisiaj serwery ruszą.

    Tylko jest jeden problem. W boxie z takiego boxa w Pitona dostajesz moze 200k kinah, +100% to cale zawrotne 400k, Ten event nie bedzie dotyczyl tej dodatkowej kasy, ktora usuna za tydzien ;)