Szybkie pytanie <<>> Szybka odpowiedź

 • Celes czy przesunięcie przerwy technicznej na 14.03 oznacza że eventy które miały się jutro zakończyć będa trwały dzień dłużej?

  SH forever...

 • Celes

  Mogłabyś przekazać sugestię żeby nie usuwać "bonusowych" kinahów z instancji wraz z wejściem patcha? Nie ważne z kim rozmawiałem, nikt z moich znajomych nie uważa, że kinahy z HT są w stanie zastąpić to co obecnie dostajemy z GOKa i Mirasha :)

 • Jest taka skrzynka w receptach Luny - wytworzona daje 10 kk. Razem z kinah za HT to wyjdzie chyba i więcej niż obecnie mamy. Ale to trzeba by było zrobić test ... 6 dni nie robić Goka + Mirash i próbować tego, a dopiero 7 dnia (wtorek) je zrobić - no żeby nie przepadły ..


  Btw duże grono graczy jeszcze ma nieotwarte woreczki i skrzynki u siebie w depo / mag / miol / kostce

 • Weszły w życie Bohaterskie Wyzwania, weszły tez receptury do Magicznego Wytwarzania. Najlepszym w tym wszystkim jest to, że przedmiot materiałowy Legendarny Kamień Plastyczności został tak dopasowany, że wypada z co 30 - 40 moba, a Optymalny Kamień Plastyczności wypadnie może z 4 mobów na 4 tysiące. Wszystko jest, za to nie ma materiałów :) Wcześniej były materiały, to nie było receptur. Ale i tak lepiej niż było, bo kto ma zachomikowane, ten teraz dużo zaoszczędzi.


  Szybkie pytanie <> Szybka odpowiedź

  Ogólnie jest dobrze, czy nie jest? Ja nie mam pojęcia - za wcześnie dla mnie chyba.

 • Spokojnie. Jeszcze trochę to sprzedadzą licencję bo się okaże że dla graczy z 1 serwera EU ( połączą resztę ) nie opłaca się gry wydawać na rynku. Może wtedy ktoś zrobi porządek i pomyśli o graczach a nie tylko o ich portfelach.

 • Spokojnie. Jeszcze trochę to sprzedadzą licencję bo się okaże że dla graczy z 1 serwera EU ( połączą resztę ) nie opłaca się gry wydawać na rynku. Może wtedy ktoś zrobi porządek i pomyśli o graczach a nie tylko o ich portfelach.

  Kupienie martwej gry i zrobienie jej player-friendly zamiast shop-friendly wydaje się być naprawdę dobrym pomysłem.

 • Mam pytanie odnośnie łączenia serwerów,

  Czy Będzie swobodny wybór na jaki serwer chcemy prxeniesc postać, czy od razu np ktoś z barusa idzie na serwer antracyt+varus+hell

  2 pytanie, czy opłaca się grać na tym serwerze anglo polskim co będzie po połączeniu? Nie orientuje się czy ludzie pouciekaja na inne serwery czy zostaną :) dzięki

 • 2 pytanie, czy opłaca się grać na tym serwerze anglo polskim co będzie po połączeniu? Nie orientuje się czy ludzie pouciekaja na inne serwery czy zostaną :) dzięki

  Nie będzie tak, że ludzie pouciekają np. na Deyla - nowy serwer. Po 3 tygodniach od Merge będziesz mógł zadecydować, gdzie będziesz chciał widzieć siebie , ale nie jest powiedziane, że dostaniesz zgodę - w myśl zasad, które Galeas przedstawił w swoim poście: "zastrzegamy sobie prawo (...)" - czyli możesz wybrać i dostać zgodę lub nie, w zależności od populacji Twojego oraz wybranego serwera.

  Edited once, last by robi1102 ().

 • Myślicie, że naprawią hero q? Ciągle je robię, a dostałam tylko raz nagrodę. :rolleyes::rolleyes:


  Edit.

  Albo to ze mną jest coś nie tak.

 • Zajelo im 6 miesiecy wyplucie tego zbugowanego systemu z zadaniami polegajacymi na zabiciu 500 mobow w Signi (?!?!?!?), wiec ja ogolnie nastawiam sie, ze system calkowicie padnie 3 kwietnia jak 6.5 wyjdzie a pozniej juz tylko pol roku i 7.0.

 • Celes

  kiedy info o rekompensacie za utratę rangi?

  A nie udało się nawet dziś już info podać :)

  :slove:

  cc.png