Szybkie pytanie <<>> Szybka odpowiedź

• Jak ty malo rozumiesz, straszne.

Masz 10x wiecej kinahow, ktorych nie powinienes miec. Oczywistym jest, ze ceny wzrosna x razy. To nie jest zadna zmowa i chciwosc graczy.

Jak Ci PiS podniesie minimalna na 4k to bedziesz 15zl za chleb placil xD I nie, nie bedzie to zmowa piekarzy xD

• Gdzie chcę mieć rację? W tym, że mam rację co do Twojego pierwszego posta w "grudniowe eventy" czy w tym, że jednak jej nie mam i Ty ją masz?

Jak ty malo rozumiesz, straszne.

Masz 10x wiecej kinahow, ktorych nie powinienes miec. Oczywistym jest, ze ceny wzrosna x razy. To nie jest zadna zmowa i chciwosc graczy.

Jak Ci PiS podniesie minimalna na 4k to bedziesz 15zl za chleb placil xD I nie, nie bedzie to zmowa piekarzy xD

Teraz wytłumacz, dlaczego nie powinienem ich mieć? Bo TY tak mówisz i już?

Powiem tak - gadanie "ja farmiłem przez grę X lat i dorobiłem się trochę kinahów nie po to, aby teraz - tu dopisuję od siebie: wszyscy nic nie znaczący gracze (koniec dopisania od siebie) - inni mnie wyprzedzili" to jest takie samolubne i małostkowe, że można zrobić sobie krzywdę i oślepnąć.

Co do zarobków - jakoś Europa Zachodnia zarabia więcej i jakoś chleb nie kosztuje w takim stosunku, jaki tu podałeś

//posty zostały połączone

Orestes

• Ech. Nie wedlug mnie, tylko wedlug tego jak gra jest zrobiona. Mnie osobiscie nie interesuje czy masz 1kkk, 20kkk czy 2000kkkkkk.

Jesli w boxie z makarny masz legend za 25kk kinah to lepiej jak ten gold pack kosztuje 60kk, nie 500kk czy 5kkk. Rozumiesz? Ludzie maja wiecej kinah i sa w stanie wiecej zaplacic za dany item. Tu nie ma zadnej zmowy brokerowej. Problem jest taki, ze takich kinahow nie jestes w stanie robic poza eventem.

Przeciez jak w styczniu czy lutym przyjdzie nowy gracz, wbije 80lvl, z kampanijnych questow uzbiera moze 5kk, wejdzie na brokera i zobaczy gold packa za 300kk to on od razu wywali te gre z dysku.

• Ech. Nie wedlug mnie, tylko wedlug tego jak gra jest zrobiona. Mnie osobiscie nie interesuje czy masz 1kkk, 20kkk czy 2000kkkkkk.

Jesli w boxie z makarny masz legend za 25kk kinah to lepiej jak ten gold pack kosztuje 60kk, nie 500kk czy 5kkk. Rozumiesz? Ludzie maja wiecej kinah i sa w stanie wiecej zaplacic za dany item. Tu nie ma zadnej zmowy brokerowej. Problem jest taki, ze takich kinahow nie jestes w stanie robic poza eventem.

Przeciez jak w styczniu czy lutym przyjdzie nowy gracz, wbije 80lvl, z kampanijnych questow uzbiera moze 5kk, wejdzie na brokera i zobaczy gold packa za 300kk to on od razu wywali te gre z dysku.

No i właśnie Robi tego nie jest w stanie zrozumieć tkwi w martwym punkcie upierając się przy swoim. Robi ale to można leczyć.

• :P to sam sobie odpowiedziałeś: to nie wystawiaj itemu za 300kk, bo ludzie są w stanie zapłacić więcej. Przeczytaj siebie jeszcze raz, potem może i drugi jak trzeba albo ile wlezie - wtedy nawet w swoim poście znajdziesz odpowiedź ... i nie trzeba będzie tłumaczyć. I dokładnie jak mówisz - nowy gracz złapie 5kk kasy może, pójdzie na Nare po trochę więcej, podejdzie do broka, a tu Twardy ma cudowną ofertę 300kk za goldpaka :p Ale nie - mówi, że to wina jest gry a nie jego, a to tylko jego skromna oferta XD.

Można mieć masę kinahów, tylko po co ja mam Tobie, czy komu innemu płacić za coś, co nie jest warte ceny? To, że ludziom manastony są potrzebne nieraz nie oznacza, że ja czy kto inny myślący (!) musi to kupować, rozumiesz? U mnie jak coś jest śmieszne, to idę i sam sobie f2p wydropię, np z Red Katalam z Questa czy skrzynki. Trochę więcej to zajmie niż kliknięcie na broku, ale przynajmniej nie dam wam swojej kasy.

A jak dalej nic nie zrozumiałeś, to trudno. Ja na tym kończę, bo mi się nie chce.

• :)

___

Witajcie,

Loot planowo miał być przyznawany indywidualnie, lecz obecnie jest sherowany i trzeba na niego rollować - jest to błąd i zostanie on naprawiony w nadchodzącej przerwie technicznej.

Czyli po cotygodniowej przerwie każdy z grupy będzie mógł otrzymać swój własny pakiet fragmentów? Przyznam, że było trochę rozmowy wśród znajomych ...

Edited once, last by robi1102 ().

• moze bylo ale mam problem ze sklepem nie moge nic kupic wyskakuje mi za kazdym rzaem okienko "

An error has occurred.

What should I do about this error?

• Close this window and try again. i nie mam pojecia jak to naprawic jesli kots wie zgory dzieki

Napisz ticket do supportu opisując dokładnie problem.

Możliwe, że Twoje konto jest w pewien sposób uszkodzone.

• jak chce co kolwiek kupic nie warzne czy w grze czy w przegladarce caly czs mi tak od dwoch miesiecy wyskakuje

• Gdzie mogę zdobyć Silentium Flux, wiem że można za insignia of experience na 5 lv. w sklepie Tempus fugit, było zadanko w Tempus fugit teraz nie mam pojęcia gdzie je jeszcze można zdobyć, dzięki za podpowiedzi jeśli ktoś odpisze :)

Edited once, last by status ().

• Jeśli zrobiłeś questy na 15 butelek razem, nie masz więcej możliwości otrzymania ich taką drogą. Pozostaje jedynie wymieniona w Twoim poście możliwość chyba, że dostaniemy event na to, bo mi osobiście nie wydaje się zbierać po sztuce to dziadostwo przez 20 tygodni - i jeszcze za 3 insignie. Jakby to choć random ilość była, np 1-3, to już byłoby normalnie.

Niektórzy mówią, że pewny granatowy quest jest powtarzalny - ja tego nie sprawdziłem i nie sprawdzę. Nie było mnie tam już 8 dni i nie zamierzam wracać.

• Tak, podczas zakladania wyskakuje blad, ktory uniemozliwia zalozenie konta, gameforge nic z tym nie robi xD Trwa to juz dobre kilka miesiecy.

Jak Ci bardzo zalezy do skontaktuj sie z supportem, moze juz nawet w poniedzialek dostaniesz odpowiedz!