Battleping, WTFast i podobne oprogramowanie

 • Pozdrawiamy Daeva,

  Z powodu ciągłych ulepszeń naszych systemów i procedur, wprowadziliśmy kilka zmian w naszych zasadach dotyczących Battlepingu i innych tego typu oprogramowania. W pewnym sensie nie będziemy już pozwalać ludziom używać tych narzędzi do łączenia się z naszymi serwerami. Rozumiemy, że będzie to denerwujące i frustrujące dla niektórych graczy, ale mamy kilka powodów tej zmiany.

  Względy bezpieczeństwa

  Zauważyliśmy wzrost kradzieży kont od osób używających takiego oprogramowania. Podczas korzystania z tego oprogramowania zwiększa się również problem z tymi przypadkami, ponieważ to narzędzie dostosuje twój adres IP i zmieni lokalizację. Oznacza to, że nie będziemy w stanie Ci pomóc właściwie w takich sytuacjach, jeśli oprogramowanie zostanie użyte, ponieważ ryzyko bezpieczeństwa zostało stworzone przez Ciebie. Pamiętaj, że to oprogramowanie wymusi Twój ruch internetowy przez stronę trzecią i chociaż może to być dobre dla niektórych graczy, dajesz także tej osobie trzeciej szansę spojrzenia na wszystkie podane informacje.


  Ingerencja w technologię anty-bot

  Otrzymaliśmy wiele opinii na temat sytuacji w grze, która pomaga nam analizować obecną sytuację. Dzięki temu jesteśmy w stanie ciągle rozwijać i dostosowywać systemy anty-botowe.

  Jednak jednym z efektów ubocznych tego są programy, które ukrywają twoją prawdziwą tożsamość; byliśmy w stanie śledzić kilka profesjonalnych botów, które używają takiego oprogramowania. Dostosowując nasze systemy, możesz zostać przyłapany na tej liście i uważany za taki. Dla własnego bezpieczeństwa nie należy używać tych programów.


  Zasadniczo nieobsługiwany w T & C

  Chociaż zawsze tak było, tolerowaliśmy takie oprogramowanie do tej pory, jednak wraz z ostatnimi zmianami i wzrostami, które widzieliśmy, byliśmy zmuszeni postępować zgodnie z tym z większą surowością niż wcześniej.


  Rozumiemy, że wiele osób używa tych narzędzi, aby obniżyć ping, który mają w grze, a to, co zostało zabrane, będzie denerwować ludzi. Jednak stale ulepszamy nasze serwery, aby zwiększyć wydajność w tej kwestii i chcielibyśmy przejść do etapu, w którym takie programy i tak nie są potrzebne.

  Chociaż rozumiemy, że jest to duża zmiana dla niektórych graczy, mamy nadzieję, że zrozumiecie to uzasadnienie i wesprze nas za pomocą tej aktualizacji. Zawsze są wady każdej zmiany, jednak pozytywem jest wprowadzenie naszej nowej technologii anty-botowej i uważamy, że usunięcie botów z serwerów sprawi, że to się opłaca.

 • Drodzy gracze!


  W ciągu ostatnich kilku dni bardzo uważnie monitorowaliśmy forum, a także wzięliśmy pod uwagę Twoją opinię i uwagi.

  Niestety, musimy poinformować, że nasza ogólna decyzja nie uległa zmianie.

  Z wyżej wymienionych powodów nie jesteśmy w stanie tolerować tego rodzaju oprogramowania, które ukrywa prawdziwy adres IP użytkownika.

  Chcielibyśmy jednak skorzystać z okazji, aby wyjaśnić niektóre kwestie, ponieważ wydaje się, że były pewne nieporozumienia:

  Nie będziemy aktywnie poszukiwać graczy używających tego rodzaju oprogramowania. Możliwe jest jednak, że - jak opisano powyżej - gracze mogą nie być w stanie zalogować się na swoje konto lub nie jesteśmy w stanie wesprzeć cię prawidłowo w przypadku włamania na konto.

  Oczywiście nadal masz możliwość skontaktowania się z pomocą techniczną w przypadku, gdy twoje konto zostało zbanowane za używanie botów. W takim przypadku sprawdzimy twoje informacje, a także odbanujemy prawdziwych graczy.


  Korzystanie z takiego oprogramowania odbywa się na własne ryzyko.

  Dodatkowo jesteśmy już w kontakcie z niektórymi dostawcami takiego oprogramowania, aby znaleźć możliwe rozwiązania.


  by Koop