Nie mogę włączyć gry

  • Witam wszystkich. Mam problem z uruchomieniem gry gdyz po wcisnieciu ikony "uruchom grę" pojawia sie ikona Aion i po kilku sekundach znika i na tym sie konczy. Co robic? ( zainstalowalem gre ponownie i dalej to samo)

  • Lol O.o Dalej tego nie naprawili?


    Celes Zwróciłem uwagę GF'owi na ten bug, dokładnie 16.07.2018 r. pisząc do Supportu + rozgłaszając na forum. Gdyby nie to że używałem słuchawek bezprzewodowych, w życiu nie wymyśliłbym tak absurdalnego obejścia owego błędu... Obecnie przeniosłem się na słuchawki przewodowe więc zapomniałem o tym problemie... Sądząc po ilości postów, całkiem sporo graczy boryka/borykało się z tym problemem. Już nie chcę nawet wspominać że wiele osób po prostu nie używa forum, a pewnie też miało/ma ten bug.


    Czy mogłabyś przekazać GF'owi "tę sprawę"?

    "Z przyjemnością przekażemy raport o tej sytuacji naszym technikom" ~Odpowiedź supportu prawie 9 miesięcy temu...

    qs0dih.jpg

  • Jeśli wyłączenie BT nie pomoże i dalej na 2-3 sekundy będziesz widział logo Aion, po czym zniknie, to spróbuj to rozwiązanie.


    Czasami też wywala błąd krytyczny aplikacji .NET ftamework. Nie jest to ani Twoja, ani gry wina w tym przypadku, tylko Twojego OS "bo mu się coś nie spodoba".

    W tym celu, aby naprawić, należy:

    -uruchomić komputer ponownie i nie włączać zbędnych śmieci - ma działać antywirus, dostęp do internetu i ewentualnie sieć domowa/prywatna

    -wejść w PROGRAMY > Odinstaluj / Zmień i:

    wszystkie aplikacje .NET Framework od 2013 roku do młodszych: klikasz prawym w nazwę i w popup wybierasz zmień. W menedzerze aplikacji wybierasz zmień lub napraw. Jeśli zakończysz wszystkie - uruchom komputer ponownie. NIE KIEDY APLIKACJA CI KAŻE, tylko PO OSTATNIEJ.


    _____



    Celes też proszę o to, bo raczej sami tego nie zrobią. Pamiętam na starym forum ten temat=O