Aion 6.5 – Relikt Zniszczenia

 • Więcej akcji, więcej zróżnicowania i genialne dodatki!

  Slider_Spoilernews_6_5.jpg

  Graj w aktualizację 6.5 – już teraz na europejskich serwerach!

  W Senekcie Ereshkigal próbuje odebrać moc absolutną reliktowi Aiona. Asmodianie i Elyosi stawiają czoło mrocznej władczyni Balaurów.

  Jednak także w Kopalni Hererim dzielni Daeva muszą wykazać się odwagą i zbadać incydent z groźnymi nieumarłymi. Cóż za mroczny spisek kryje się za tym nowym niebezpieczeństwem?

  Bezlitosna walka rozgorzała także na Polu Bitwy Illumiel: podczas gdy Asmodianie próbują zniszczyć intruzów, Elyosi chcą się dowiedzieć, co knują ich odwieczni wrogowie.


  Nowa Społeczność Pandory oferuje żądnym przygód Daeva intrygujące misje, które na pewno są warte świeczki. Zarówno Elyosi jak i Asmodianie muszą wypełnić plik wymagających zadań, aby zdobyć cenną zbroję, która pomoże im w walce przeciwko Ereshkigal.


  Bezlitosne bitwy i wymagające wyzwania!

  W nowej aktualizacji 6.5 znajdziesz oprócz nowych instancji i licznych misji również dalsze przemiany, dodatkowe umiejętności Daevaniona, rozszerzony system kubusów i wiele ulepszeń w grze. Spróbuj i odkryj fascynujący świat aktualizacji "AION – Relikt Zniszczenia". Potrafisz rzucić wyzwanie swojemu przeznaczeniu? Więcej informacji na temat "AION – Relikt Zniszczenia" znajdziesz na naszej stronie.


  Sprawdź trailer do nowej aktualizacji:  Więcej informacji na temat wersji 6.5 znajdziecie w patchnotesach.

  :slove:

  cc.png