[6.5 PODGLĄD] 3 KWIECIEŃ - Live Stream PODCZAS PRZERWY TECHNICZNEJ

• :!:UWAGA:!:

Drodzy gracze Aiona,

BdkQae9.jpg

Chciałbym ogłosić że będe waszym gospodarzem streama, zapowiadającego nadchodzący patch Aiona 6.5, w tą Środe, 3 Kwietnia.

Drużyna Aiona dała mi dostęp oraz zgode na opublikowanie zmian podczas nadchodzącego streama na ich serwerze „QA”(Serwer do potwierdzenia jakosci) gdzie będe pokazywał całkowitą zapowiedź nadchodzącego do nas, rozszerzenia gry. Drużyna Aiona bedzię mnie wspomagać podczas pokazu nowej 18-Osobowej Instancji którą jest „Senekta”. Postaramy sie jeszcze pokazać nowe pole bitwy PvP oraz PvPvE którymi są „Illumiel”(3v3) oraz „Pandora”(Obrona oraz atak wokól garnizonow na mapach na niższy level!).

Możecie sie spodziewać że goście specjalni odwiedzą stream podczas jego działania. W tej gromadzie będa nasze CMy: Galeas, Jojo oraz inni, testerzy serwera QA, a nawet i moderatorzy forum!

Galeas oraz Jojo postarają sie poprowadzić sesje Q&A(Pytań i Odpowiedź) podczas Streama ale to wszystko zależne od zachowania czatu, wszystko zależy od was, widzów!:slove:

Prosze zapamiętać że Stream bedzie prowadzony w języku Angielskim żeby dogodzić większośći widowni.

Stream rozpocznie się o godzinie 10:30 rano czasu środkowoeurpejskiego a pojawi się około 30 minut pózniej. LINK do Kanału ->

Chciałbym jeszczę podziękować drużynie AION Gameforge za wiare we mnie, oraz kolejna okazje byćia gospodarzem streama zapowiadającego nowe rozszerzenie gry. :slove:
    Nie zapomnijcie o Śledzeniu mojego kanału w serwisie twitch żeby nigdy nie przegapić przyszłych streamow!
    https://www.twitch.tv/vashiro

Dziękuje Drużyno AION <3

Miłego Dnia,

Vashiro:slove: