Rozmowy i opinie o forum.

  • nie ma co narzekać na nowe forum, jest spk jednak tamte było bardzo długo i się przyzwyczailiśmy. Ale zawsze można przyzwyczić się na nowo 🤣

  • jest lepiej jednak zastanawia mnie to czy ta postac kolo naszych ikonek nie powinna sie zmieniac razem z banerem na profilu?

  • nie ma co narzekać na nowe forum, jest spk jednak tamte było bardzo długo i się przyzwyczailiśmy. Ale zawsze można przyzwyczić się na nowo 🤣

    Chyba ogólnie to jest normalne, że im dłużej z czegoś korzystaliśmy, tym do tego jesteśmy przyzwyczajeni. Sama byłam negatywnie nastawiona do tego silnika, ale po dłuższym okresie użytkowania z niego w innych projektach to jednak 5 > 4.

    Nie wspominając o starych silnikach for z 2009-2010 <3


    Co do stylu - my jako Team nic w tym momencie nie zrobimy.

    Katsu co masz na myśli - jeszcze jedno podforum Spamu dla Spamu? D:


    I taka prośba - powstrzymajcie się od wszelkiego Offtopu / Spamu. Przypomnę tylko:

    Quote

    Pojawia się sporo postów, które nie dotyczą głównych wątków tematu oraz odpowiedzi na nie były już udzielone wcześniej lub są gdzieś na forum. W każdym razie ten temat służy do zadawania właśnie takich pytań, dzięki temu będzie mniejszy bałagan.

  • Nie obiecuje, ale zapytam czy możemy tak zrobić.

    Każda sekcja musi mieć wszystko tak samo zrobione.

    Nie mogę bez zgody zrobić nic. :(

  • nie ma co narzekać na nowe forum, jest spk jednak tamte było bardzo długo i się przyzwyczailiśmy. Ale zawsze można przyzwyczić się na nowo 🤣


    niby tak, ale jednak tam było przejrzyście wszystko a tu ? no cóż.

    8b0f8ee1f66e6.png8e7c72ce29de1.png97d240e8bf99e.png

  • To fajnie, post Kegiego został zaakceptowany w 2 minuty, mój nadal czeka już 30 minut, a forum admin jak zawsze nic nie może

  • To już pisz do adminów z sekcji w jakiej temat utworzyłeś.

    Nie można się wcinać w prace innych sekcji.

    Gdybyś napisał go na pl to już byś miał odblokowany, a tak musisz czekać na kogoś z tamtego teamu

  • Gdybyś napisał go na pl to już byś miał odblokowany, a tak musisz czekać na kogoś z tamtego teamu

    Napisałem właśnie :)


    To już pisz do adminów z sekcji w jakiej temat utworzyłeś.

    Proszę o screen jak znaleźć info kto jest adminem tego działu.

  • Dzięki za akcept, ale z tego linka nic nie wynika... Nadal nie wiem kto jest adminem Community Area - Multilingual!

    Wiem jedynie, że dział jest podpisany COMMUNITY AREA - MULTILINGUAL! ale Ty jako Admin PL nic tam nie możesz zaakceptować (7 adminów na forum nie będę do każdego pisał pw) :/

  • Prawa mam wszędzie, ale nie wszędzie można ich używać.

    Aczkolwiek jest zgoda i tam Twój post już widać.

  • Celes

    Orestes

    Nie wiem czy dałoby się to zmienić, ale (chyba) bez założonego konta nie ma opcji "ukrycia" niechcianych forum. Biorąc pod uwagę jak mocno niemieckie forum jest już zaspamowane sądzę, że może to "odstraszać" nowych graczy, w końcu przychodzą sobie na forum, i widzą dashboard zasypany niemieckim, nie wiem jak ze strony technicznej mogłoby to wyglądać, ale dałoby się coś z tym zrobić?