Rozmowy i opinie o forum.

  • istnieje jedynie możliwość wyłączenie postów obcojęzycznych forum, przez co widzimy tylko Polskie głównie... lecz jak się wejdzie na główną stronę to się pokażą inne. Tak jak pokazała to Belladonna

    8b0f8ee1f66e6.png8e7c72ce29de1.png97d240e8bf99e.png

  • Aion 6.0 - najważniejsze tematy

    nie ma jak wrzucic tlumaczenie z translatora i nawet go nie przeczytac :D

    Nie ukrywam tego, zrobiłam to za pomocą telefonu, gdyż obecnie jestem w pracy.

    Nie każda informacja może czekać kilka godzin, aż z niej wrócę.


    Tym samym jak wrócę poprawię tak, aby było zrozumiałe.


    Aczkolwiek jeśli masz aż taki wielki problem zrozumieć dokładnie te informacje, zawsze możesz przeczytać je na innej sekcji forum.

  • bardzo odpowiednia odpowiedź na miare "profesjonalnego" administratora forum XD


    swoja droga po fuzji usuna polskie forum? nie bedzie potrzebne :D

  • wątpię aby usunęli, ale już teraz możesz pisać na angielskim. Skoro to Ci przeszkadza.

    A co do "profesjonalnego" administratora forum XD, to nie robię tego zawodowo, czy też nie wzbogacam się na tym, mam 1000% lepsza prace w rl i to ona jest na 1 miejscu.

  • Ogólnie uważam, że skoro ktos juz sie podejmuje takiej funkcji to powinien przynajmniej sie starac robic to dobrze i chociazby pisac po polsku. Dotyczy to tez posta wyzej xD.

  • Ogólnie uważam, że skoro pełnie tą funkcje to staram się, ale nie zawsze wszystko da się zrobić super z telefonu, gdy jestem w pracy i mam na to jakieś 5 minut. A co do tłumaczeń czepiłeś się jednego, na który nie miałam tyle czasu ile Tobie się wydaje. (Nie wiem jak u Cb, ale ja z tel mogę korzystać tylko w przerwie, a nie będę traciła całej. )

    Ponadto nie ukrywajmy czepiasz się, bo chcesz i szukasz tylko powodu.

    Hejt w świecie internetu jest w modzie, a ty starasz się wybić.

    Skoro uważasz, że moje posty są mało polskie trudno nie zmienię tego(na pewno nie wrócę do Polski, aby to zmienić)

  • na fonie wygląda źle, białe tło znów pod postami, kompletnie nie da się odróżnić postów przeczytanych od nieprzeczytanych. Widać co prawda jakieś usprawnienia jeśli chodzi o dostosowanie do fona ale póki co słabo.

  • Póki co jest lepiej, ale dalej nie jest idealnie. Jeżeli chodzi o sprawność forum na telefonie, to działa lepiej. Przynajmniej forum nie ucieka po oddaleniu posta...

    Co do samego tła... podzielność zdań. Moim zdaniem lepiej byłoby powrócić do ciemnego, bardziej skupić się na odróżnianiu postów.

    mU5m41O.gif

  • Fajna ta nowa szata Forum


    <3<3

    Cieszy mnie to :)

    na fonie wygląda źle, białe tło znów pod postami, kompletnie nie da się odróżnić postów przeczytanych od nieprzeczytanych. Widać co prawda jakieś usprawnienia jeśli chodzi o dostosowanie do fona ale póki co słabo.

    Także już sama zwróciłam uwagę po Świętach, że faktycznie uciążliwie się czyta, bo nie widać która są przeczytane a które nie.

    Zgłosiłam już, by zostało to poprawione :)

    :slove:

    cc.png

  • Może ktoś otworzyć ten temat bo chcę go edytować i coś dopisać Aion Dark Theme

    Swoja drogą po co został zamknięty? Za każdym razem użytkownik musi się prosić o dostęp do swoich wiadomości i tematów?


    Ogólnie forum wygląda lepiej, mobilna wersja jest znacznie lepsza niż była.

    GF powinien mieć siłę roboczą aby zadowolić każdego użytkownika, dać do wyboru "domyślny styl od woltlab", styl w klimacie Aion jasny i ciemny.

  • ojej a coz to za tragedia? bylo juz prawie ok juz sie prawie przyzwyczailam a tu takie cuda... mam nadzieje jedynie, ze Slevina theme zalatwi sprawe tego bialego tla

    jakie to kwadratowe, litery nagle wielgasne - jakis slepiec to robil?

  • litery nagle wielgasne

    Z wielkością czcionki jest właśnie bardzo "przyjaźnie" i o to chodziło. Pakiet kolorów też ładnie dostosowany.


    Ta biel - może i jest jej trochę więcej (będzie okej, jak ta biel lekko poszarzeje), ale współgra więc w sumie normalnie.


    Są inne Fora, które może na telefonie są przejrzyste, za to tak dają po oczach kontrastem pakietu kolorów, że ło matko i córko ... i siostro jeszcze.