Jaki server?

• Witam. Wracam po małej przerwie do AIONa i moje pytanie jest odnośnie serverów. Gdzie tutaj gracie? Gdzie jest dużo ludzi i można coś zdziałać?

• Zaczalem grac w Aion od niedawna i musze powidziec ze naprawde spoko MMO. Odnosnie servera to przy wybieraniu nie bylo widac o takiej nazwie jak Barus. Tylko 4 servery do wyboru mialem. Server dla polakow jest dalej aktywny?

• 3 tygodnie temu było łączenie serwerów. Polaków z Barusa przenieśli na Sillus. Na czacie sporo osób pisze w ojczystym języku

• Spoko. Jeszcze jedno pytanie odnośnie transferu postaci na inny server. Jak to zrobic? Gdy wchodze w zakładke transfer postaci nie moge nic zrobic gdyz mam kłódke na kazdej postaci. Trzeba za to dodadkowo zaplacic?

Edited once, last by WybsonPL ().

• Nie ma jeszcze możliwości transferu. Zapewne od jutra to się zmieni. Transfer będzie oczywiście obejmował konta z konfliktem frakcji (Asmo i Ely na jednym koncie i serwerze). Ja mam konflikt na dwóch serwerach ale "okłódkowane" są tylko postacie będące w legionie.

• będąc w legionie nie można transferowac postaci. Na koncie z konfliktem oklodkowane mam jedynie postacie będące w legionie.

Btw oddam legion na sillusie z 6 tym poziomem.